АКТУАЛЬНО

117 років українській парафії у Йонкерсі | Відкрита Церква

АНОНССубота, 04 лютого 2017, 13:10
«Ключ до живої парафії – це співпраця», – каже о. Кирило Ангелов, парох церкви Святого Архистратига Михаїла у Йонкерсі, штат Нью Йорк, США, у черговій програмі «Живого ТБ» «Відкрита Церква». Отець Кирило Ангелов за походженням македонець, проте усе життя є добрим душпастирем для українців греко-католиків.

Дивіться ефір програми «Відкрита Церква» у суботу, 4 лютого, о 14:15 на «5 каналі».

Тема програми стосувалась життя однієї з найстаріших українських громад Америки.

Як протягом 117 років українці зберігали своє коріння? «Ключ до живої парафії, – наголошує отець Кирило, – це співпраця. Треба відкрити своє серце і двері до церкви, тоді можемо очікувати успіхів. Якщо є співпраця поміж священиком і своїми парафіянами, своїми дітьми, тоді навіки буде та парафія живою».

Парох греко-католицької громади також поділився своїми спостереженнями про асиміляцію українців у Америці: «Парафія Святого Архистратига Михаїла вже має 117 років, є інші навіть старші. Церква підтримує своїх дітей, і я не бачу загрози асиміляцією, навіть у майбутньому. Але для тих, хто є при церкві!»

Відкривайте мудрість церкви разом із нами!

Відеоанонс програми на каналі «Живого ТБ» у Фейсбук: www.facebook.com/Zhyve.tv/videos/.

 

zhyve.tv

ПУБЛІКАЦІЇ

20 серпня відзначають 135-ліття від дня народження блаженного Омеляна Ковча20 серпня

20 серпня 1884 року 135 років тому в c. Космач (Косівський повіт на Гуцульщині) у священничій сім'ї народився блаженний священномученик...

МЕДІА
Prev Next