АКТУАЛЬНО

17-18 липня відбудеться загальнонаціональна проща до Зарваниці. «Живе ТБ» проведе чотири прямі трансляції

АНОНСНеділя, 18 липня 2021, 08:30
У найближчі суботу і неділю, 17-18 липня, усіх вірян запрошують на прощу до Марійського духовного центру «Зарваниця». Цьогорічне паломництво присвячене 425-літтю проголошення Берестейської унії та молитві за мир в Україні. Прибуде до Зарваниці Блаженніший Святослав.

Загальнонаціональна проща до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої щороку відбувається в неділю після свята Верховних апостолів Петра і Павла. Десятки тисяч вірних із різних куточків України і світу вирушають у паломництво, щоб випросити духовних благодатей.

Минулого року, у зв'язку з пандемію коронавірусу, в УГКЦ були змушені скасувати всі велелюдні прощі. Тому проща до Зарваниці у 2020 році відбулася онлайн. А цього року Зарваниця знову може радо приймати усіх паломників.

Вашій увазі пропонуємо програму цьогорічної загальнонаціональної прощі до Зарваниці:

«Живе телебачення» у прямому ефірі пропонує всім охочим можливість долучитися до таких подій:

17 липня о 17:30 пряма трансляція зустрічі молоді з Блаженнішим Святославом.

О 19:00 пряма трансляція Великої вечірні.

О 23:00 пряма трансляція Молебню до Богородиці біля фігури Матері Божої.

18 липня о 8:30 запрошуємо разом молитися Архиєрейську Божественну Літургію, яка розпочнеться з процесійного ходу єпископів і священників. Літургію очолить Блаженніший Святослав.

До слова, Марійський духовний центр «Зарваниця» є одним із найбільших відпустових місць Католицької Церкви. Сам же собор Зарваницької Божої Матері має статус малої базиліки, куди на прощі щороку приїжджають віряни не лише з України, а й з усього світу.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні щодо екологічної ситуації в Україні30 листопада

Це Звернення було затверджене на вісімдесят дев'ятій сесії Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні, яка відбулася 19-20 листопада 2021 року у...

МЕДІА
Prev Next