АКТУАЛЬНО

22 березня Блаженніший Святослав звершить чин інтронізації владики Василя (Івасюка)

АНОНССубота, 22 березня 2014, 11:00
22 березня в м. Коломиї на Івано-Франківщині відбудеться інтронізація владики Василя (Івасюка) на престол Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ. З цієї нагоди Божественну Літургію в катедральному соборі Преображення Христового очолить Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ. Із ним співслужитимуть: Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, владика Володимир (Війтишин), Митрополит Івано-Франківський, та близько 20 єпископів УГКЦ та РКЦ.

Участь в урочистому Богослужінні візьмуть біля 300 священнослужителів, представники монашества, вірні з усіх теренів єпархії та представники державної влади.

Урочистість розпочнеться о 10.45 зустріччю Блаженнішого Святослава. Відтак служитиметься Божественна Літургія (початок об 11.00), під час якої відбудеться чин інтронізації нового Правлячого архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії.

О 10.45 розпочнеться пряма трансляція події на обласному телебаченні «Галичина», міському телеканалі «НТК» та на сайті Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Напередодні інтронізації владика Василй (Івасюк) зазначив, що пріоритетами свого служіння бачить душпастирську працю з дітьми та молоддю і катехизацію вірян. «Церква потребує осіб, які б мали покликання до богопосвяченого життя − монахів, людей, які повністю віддаються Церкві. Священики це роблять, але потрібні монахи, як у Чернівецькій області, так і в Коломиї, Верховині…» − говорить єпископ.

Після інтронізації запланований вихід владики Василя до журналістів.

Нагадаємо, що 13 лютого 2014 року у Ватикані було повідомлено про те, що Блаженніший Святослав (Шевчук), Верховний Архиєпископ Києво-Галицький, за згодою Синоду Єпископів УГКЦ та порадившись з Апостольською Столицею, створив Кримський екзархат УГКЦ, виокремивши його з дотеперішнього Одесько-Кримського екзархату УГКЦ, а дотеперішнього Екзарха Одесько-Кримського владику Василя (Івасюка) призначив Єпархом Коломийсько-Чернівецьким УГКЦ.

 

о. Василь Перцович,
прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Три поверхи для майбутнього. «Мандрівка» Центром родини при Фонді Святого Володимира01 липня

Двері Центру родини були відчинені навстіж, не треба було дзвонити чи стукати. Ти просто переступаєш поріг і відразу опиняєшся в дитячому...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1689
clr:53
cch:-no-
sql:0.1257
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,600,904
m: 2,983,856