АКТУАЛЬНО

6 червня Рада Церков проводить Ходу за сім’ю у форматі телемарафону. Глава УГКЦ запрошує взяти участь

АНОНСНеділя, 06 червня 2021, 17:00
Вже 5 років поспіль за ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій в Києві проходить Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей. Цього року ця громадська акція відбудеться у форматі телемарафону.

Релігійні діячі різних конфесій, зокрема Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, запрошують усіх долучитися до перегляду телемарафону «Сім’я на карантині» у неділю, 6 червня, о 17:00 на телеканалі «Надія» у прямому ефірі: tv.hope.ua/uk/live.

У телемарафоні візьмуть участь Глави Церков і релігійних організацій, відомі експерти, психологи та лідери думок. У програмі – інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами, цікава інформація, а також корисні дієві поради від учасників ефіру.

Мета акції – привернути увагу суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Сім'я – це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я – безцінний дар і єдине справжнє багатство. Телемарафон покликаний допомогти кожній сім’ї створити атмосферу любові, взаємоповаги, довіри та прийняття для кожного члена родини, особливо під час непростих випробувань в умовах карантинних обмежень.

Організатором події виступає Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій, а також партнери – громадські та благодійні організації України.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами ВРЦіРО

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 17-ту неділю після Зіслання Святого Духа18 жовтня

Вірити означає не просто погодитися на щось, чого я не розумію, чи вхопити невідому силу, яка виходить з Учителя. Каже євангелист Іван: «Котрі...

МЕДІА
Prev Next