АКТУАЛЬНО

Для молодіжних спільнот та молодіжних комісій відбудеться тренінг із розвитку організації і пошуку фінансування

АНОНСЧетвер, 17 жовтня 2013, 09:00
Отець Войцех Жмудзінський, єзуїт, директор Центру навчання лідерів та вихователів «Аррупе», проведе 17 жовтня тренінг «Місія організації та пошук фінансування» для працівників Комісій у справах молоді єпархій, екзархатів та монаших згромаджень Української Греко-Католицької Церкви, а також молодіжних християнських спільнот та організацій.

«Тренінг допоможе краще усвідомити важливість праці над розвитком організації та її іміджем у контексті залучення фінансування. Успішна організація – це важливий елемент розвитку парафій, а ширше – єдиного молодіжного простору УГКЦ», - наголошує о. Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ.  

Тренінг триватиме з 10.00 до 18.00. Здійснюватиметься переклад на українську мову.

Програма передбачає знайомство, неформальне спілкування між тренером, головами Молодіжних комісій та молоддю.

Зустріч із відомим лектором - частина навчань, які організовує Комісія у справах молоді УГКЦ для Комісій у справах молоді єпархій та екзархатів УГКЦ і молодіжних спільнот. 

Учасникам забезпечено обід. Оргвнесок від особи - 100 грн.

Реєстрація триває до 12.00 15 жовтня: 097 588 85 54, 050 07 07 383 - Марія, pkusm.ugcc@gmail.com

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifМісце проведення: конференц-зал Львівської духовної семінарії Святого Духа. Львів, вул. Хуторівка, 35. Доїхати можна маршрутними таксі № 7, 11, 14, 23, 32, 38, 40, 116, 287. Зупинка «Нижній Шувар»/«Семінарія».

 

Довідка:

Отець Войцех Жмудзінські, ТІ - делегат Предстоятеля Великопольсько-Мазовецької провінції Товариства Ісуса в галузі освіти, директор «Centrum Arrupe» http://www.arrupe.org/pl/ і головний редактор щоквартального видання про виховання «Бути для інших».

Один із засновників Польського товариства фандрейзингу, відповідальний за залучення коштів для єзуїтських навчальних закладів, директор фундації «Magis».

У минулому – член моніторингової ради із виділення грантів при Кабінеті Міністрів Польського уряду, багатолітній член грантової ради при міській управі м. Гдині при відділі соціальних питань Поморського воєводства.

Активно працює в багатьох неурядових організаціях. Член Ради Інституту філософії, теології та історії святого Томи в Москві, член Асоціації польських журналістів, автор семи книг.

 

Комісія у справах молоді УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Наш народ не склав тест на людяність. Це найбільший біль», — священник, який перехворів коронавірусом27 травня

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні перетнула позначку у 20 тисяч — населення невеликого міста, на кшталт Генічеська чи...

МЕДІА
Prev Next