АКТУАЛЬНО

Долучайтеся до всесвітньої молитви за мир в Україні та світі на «Живому телебаченні»!

АНОНССереда, 26 січня 2022, 09:00
26 січня 2022 року увесь світ, відгукуючись на заклик Папи Франциска, єднатиметься в молитві за мир в Україні та світі. Цілоденне молитовне стояння глобальної спільноти Української Греко-Католицької Церкви пройде цього дня у форматі телемарафону на «Живому телебаченні». Триватиме він з 9:00 до 21:00 за київським часом.

Ланцюжок живої молитви поєднає Київ, Мельбурн, Львів, Париж, Філадельфію, Івано-Франківськ, Рим, Зарваницю, Перемишль, Краматорськ, Вінніпег, Лондон. Протягом дня з цих міст транслюватимуться: Божественна Літургія, молебні, акафісти, Ісусова молитва, молитва на вервиці та інші молитви.

У межах телемарафону транслюватиметься і загальна аудієнція Папи Франциска, початок якої заплановано на 10:15.

Між онлайн-трансляціями богослужінь до молільників звертатимуться владики Синоду Єпископів УГКЦ.

Завершиться цілоденне чування УГКЦ традиційною молитвою на вервиці о 20:00 під проводом Блаженнішого Святослава та духовним гімном України «Боже великий, єдиний».

Приєднуйтесь до глобального молитовного стояння Української Греко-Католицької Церкви, щоб разом випросити в Бога миру для України і світу!

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава в третю неділю після Зіслання Святого Духа та у свято Матері Божої Неустанної Помочі05 липня

Образ Матері Божої Неустанної Помочі не одного з нас супроводжував з дитинства в наших родинах під час молитви. Це образ співстраждання...

МЕДІА
Prev Next