АКТУАЛЬНО

Другий сезон програми «Відкрита Церква. Діалоги»

АНОНСЧетвер, 21 вересня 2017, 16:00
У четвер, 21 вересня, о 16:00 запрошуємо на прямий ефір програми «Відкрита Церква. Діалоги». Першим у новому сезоні до студії «Живого ТБ» завітає о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Постуляційного центру беатифікації УГКЦ.

Тема розмови: «Проголошення святих у Католицькій Церкві».

Кого і за що Церква проголошує святим? Як відбувається процес беатифікації та канонізації? Коли очікувати проголошення нових блаженних в УГКЦ? Чому так довго триває процес беатифікації митрополита Андрея Шептицького?

А також унікальні факти з життя українських новомучеників і розповіді про чудесні зцілення за посередництвом блаженних нашої Церкви.

Запрошуємо до активної участі в нашій програмі! Залишайте свої запитання до нашого гостя на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook або пишіть на електронну скриньку dialohy@gmail.com.

Безпосереднє спілкування з о. Полікарпом Марцелюком - у прямому ефірі на каналі «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» у YouTube та Медіаресурсі УГКЦ.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Рафаїл Турконяк: «Переклад Острозької Біблії тривав 30 років»13 липня

Отець Рафаїл Турконяк, архимандрит Студійського уставу, перекладач Острозької Біблії, професор Острозької академії, лауреат...

МЕДІА
Prev Next