АКТУАЛЬНО

Глава УГКЦ візьме участь у спільній міжконфесійній ході на захист прав дітей і сім’ї

АНОНССубота, 04 червня 2016, 09:05
4 червня 2016 року в Києві Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав візьме участь у спільній міжконфесійній ході на захист прав дітей і сім’ї.

Нагадаємо, що з ініціативи Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій 4 червня, у суботу, у Києві відбудеться спільна міжконфесійна хода на захист прав дітей і сім’ї.

Мета акції – привернути увагу до проблем захисту прав дітей, утвердити в суспільстві принципи любові й поваги, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому задуму та природі людини.

Збір учасників розпочнеться о 10:00 на Софіївській площі, звідки об 11:00 єдина колона сімей із дітьми на чолі з главами Церков і релігійних організацій вирушить до Європейської площі – вулицею Володимирською, проспектом Б.Хмельницького, Хрещатиком. Перехожі матимуть можливість за власним бажанням приєднатися до акції та поспілкуватися з віруючими сім’ями.

По завершенню ходи, о 12:00, на Європейській площі члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій висловлять урочисті звернення, промовлять молитви за дітей і сім’ї. Крім того, виступатимуть дитячі колективи та сім'ї, відбудеться виставка дитячої творчості.

Акція матиме мирний характер, без політичної символіки та гасел, без будь-якої агресії та нетерпимості.

Запрошуємо всіх людей доброї волі всією родиною та з дітьми долучитися до організації та участі в цих заходах з нагоди Всеукраїнського дня захисту прав дітей і сім’ї!

Прес-служба Київської архиєпархії

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, наступного дня після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next