АКТУАЛЬНО

Християни, юдеї і мусульмани зустрінуться в Харкові в пошуках миру

АНОНССереда, 16 вересня 2015, 09:00
16 вересня 2015 р. у м. Харкові відбудеться зустріч тих, кому не байдуже мирне життя в Україні, добросусідські відносини з іншими релігіями та пошук шляхів примирення для людей з відмінними поглядами.

Місце проведення: Колегія Патріарха Мстислава Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (м. Харків, вул. Полтавський шлях, 44)

Початок о 10-й годині.

Вхід вільний

Для кого та про що:

На зустрічі буде проаналізовано історичні шляхи досягнення миру у світі та можливість втілення цього досвіду у сьогоднішній український контекст.

Свої думки висловлять експерти з юдаїзму (О. Доброєр, директор Європейського інституту  соціальних комунікацій, Одеса) та ісламу (Р. Назаренко, Тілбургський університет, Нідерланди). Під час дискусії представники християнства, мусульманства та юдаїзму зможуть спільно обговорити майбутні напрямки досягнення миру в нашій державі та запропонувати перевірені часом методи примирення.

Бар-кемп «Шляхи досягнення миру у досвіді релігій світу та український контекст» організовано за підтримки Комісії УГКЦ сприяння єдності християн

Контактні телефони:

(068) 5339685
(066) 0511082

Трофименко Тетяна

www.ecumenism.com.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next