АКТУАЛЬНО

Католицька Церква готується до Ювілейного року

АНОНСВівторок, 08 грудня 2015, 11:11
8 грудня, у день свята Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці за григоріанським стилем, у Католицькій Церкві офіційно розпочнеться Ювілейний рік Божого милосердя. У цей день о 9:30 Папа Франциск відчинить Святі двері в соборі Святого Петра у Ватикані і проголосить початок ювілею. Пише прес-служба товариства “Свята Софія” .

У неділю після цього Святі двері будуть відчинені у двох інших папських соборах Рима: Святого Івана та Святого Павла поза мурами. О 17:00 цього ж дня кожен єпископ має відчинити двері власного катедрального собору. Упродовж Року Божого милосердя особливою увагою Церкви будуть вшановуватися інші ювілеї: богопосвячених осіб, молільників до Божого милосердя, хворих та немічних, ув’язнених, дияконів, священиків, молоді, волонтерів та працівників милосердя тощо. Крім цього, у своєму душпастирському служінні Святіший Отець здійснюватиме т. зв. ювілейні символи діл милосердя. 13 листопада 2016 року Святі двері в папських базиліках та єпархіях будуть зачинятися, а 20 листопада закриттям Святих дверей у соборі Святого Петра у Ватикані Святіший Отець проголосить завершення Ювілейного року.

Проголошуючи Ювілейний рік, Церква проголошує Боже прощення та милосердя до людини, а також закликає християнина до відновлення своїх стосунків з Богом. Відкриття Святих дверей, які відчиняються тільки в ювілейні роки, а в інший час зачинені, є символічним свідченням, що в Ювілейний рік вірні мають нагоду пройти особливий духовний шлях. Святіший Отець обрав тему Божого милосердя для Надзвичайного ювілейного року.

Департамент інформації УГКЦ

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Ґаллаґер: «Бачити війну по телевізору не те саме, що торкнутися дійсності»23 травня

В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами поділився першими враженнями від...

МЕДІА
Prev Next