АКТУАЛЬНО

Комісія у справах молоді УГКЦ розпочинає інтерактивний навчальний курс для священиків "МАПа"

АНОНСПонеділок, 13 березня 2017, 12:02
13-16 березня 2017 року розпочнеться перший (із п'яти) модуль зустрічей для священиків. Упродовж курсу священики зможуть дослідити психологічні властивості молоді, зрозуміти сучасні тенденції у сприйнятті та ставленні молодих людей до Церкви та цінностей. Крім того, матимуть можливість поділитися досвідом праці з молоддю, розповісти про своє бачення, хто така сучасна молодь і як з нею співпрацювати.

Цей навчальний курс допоможе священикам залучити та зацікавити сучасну молодь до Церкви, зрозуміти її мову, потреби та життєві пріоритети. Також запропонувати молоді християнські відповіді на питання, які ставить перед нею світ; нові ідеї та креативні рішення, що спонукають творити єдиний молодіжний простір УГКЦ.

Організатори курсу запрошують душпастирів долучатися, адже молодіжний апостолят парафії (МАПа) - ланка, де потрібно постійно вчитися, розвиватися, вдосконалювати вміння та знання.

Для участі необхідно заповнити аплікаційну форму не пізніше ніж 7 березня 2017 року.

https://goo.gl/forms/Hbyf4Ezc9GxWeuMN2

За детальною інформацією просимо звертатися: Патріарша комісія у справах молоді, м. Львів, вул. Хуторівка, 35б; тел: 0636885710 - о. Ростислав Пендюк.

 

Повідомили в Комісії УГКЦ у справах молоді

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Синоду Єпископів КГВА УГКЦ з нагоди сторіччя відновлення української державності27 лютого

Як бачимо, поняття свободи містить у собі дві складові: свободу від – гніту, поневолення, пригноблення, визиску та позбавлення прав, а також...

МЕДІА
Prev Next