АКТУАЛЬНО

Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско запрошує юнаків та дівчат на навчання

АНОНССубота, 01 серпня 2020, 09:00
Насамперед у навчальному центрі пропонують професійну освіту, поєднану з християнським вихованням. Тут студенти здобувають перспективну професію, а також під час навчання отримують якісний практичний досвід, зокрема й за кордоном.

Засновником професійно-технічного навчального закладу ІІ рівня акредитації є Салезіанське згромадження (УГКЦ), засноване святим отцем Іваном Боском, ім’я якого носить і Центр.

Для отримання повної загальної середньої освіти учні Центру мають можливість навчатися у вечірній школі.

Центр пропонує:

  • Безкоштовне навчання!
  • Проживання в колегіумі!
  • Можливість практики за кордоном!
  • Працевлаштування!
  • Можливість атестації майбутніх фахівців Європейською комісією!
  • Напрями підготовки: кухар, столяр, автомеханік, перукар, офіціант. 

Анкета для вступу: https://docs.google.com/

Умови вступу та перспективи навчання: https://drive.google.com/

Контакти приймальної комісії: (067) 84-04-203//032-290-32-11

Пригадаємо, що 30 травня 2019 року Блаженніший Святослав здійснив візит до Професійного навчального центру імені святого Івана Боско. Глава Церкви мав можливість поспілкуватися з учнями та вчителями, а також відвідав їхні навчальні лабораторії. Глава Церкви запевнив, що такий навчальний заклад є унікальним в нашій Церкві та в Україні зокрема.

За словами Блаженнішого Святослава, тепер Україна масово втрачає робочі руки, «тому заклади такого типу допомагають молоді віднайти себе, отримати гідну роботу та хорошу оплату саме в Україні». За його словами, католицька освіта є «брендом» якості та має великий попит у світі, адже вона відкрита до всіх людей, незалежно від конфесії. Саме католицька освіта може допомогти покращити культуру праці в Україні, зокрема популяризувати затребувану професію, а також допомогти сформувати високоморальні цінності.

Департамент інформації УГКЦ


ПУБЛІКАЦІЇ

«Такі збірки є виявами братерської християнської любові та єднання», — владика Андрій Рабій про допомогу постраждалим від паводків07 липня

Впродовж останніх кількох тижнів кожного із нас зворушують кадри із Західної України, де місцеві мешканці боряться із негодою паводків....

МЕДІА
Prev Next