АКТУАЛЬНО

На «Живому ТБ» дивіться програму «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом». Тема: «Львівський псевдособор 1946 року»

АНОНССереда, 03 березня 2021, 16:00
Цьогоріч у березні минає 75-та річниця із дня трагічної події в житті нашого народу та Церкви ‒ Львівського псевдособору. Саме 8-10 березня 1946 року в катедральному храмі Святого Юра у Львові радянська влада, організувавши справжню трагічну «виставу», оголосила УГКЦ поза законом. Відтоді вірні греко-католицької Церкви були змушені перебувати у підпіллі аж до часу легалізації УГКЦ у 1989 році.

Спогадуючи ці драматичні події, запрошуємо вас 3 березня о 16:00 на «Живому телебаченні» дивитися «Прямий ефір з Блаженнішим Святославом». Спеціальний гість програми ‒ Олег Турій, український історик, директор Інституту історії Церкви УКУ.

Ви також можете долучитися до нашої розмови. Для цього потрібно лише приєднатися до нашого ефіру за цим посиланням у зумі https://us02web.zoom.us/j/88510691882. Ви зможете особисто поставити запитання учасникам нашої програми.

zhyve.tv

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Українська Греко-Католицька Церква як глобальна Церква». Погляд із Рима на 10 років служіння Глави УГКЦ14 квітня

Протягом 10 років Блаженніший Святослав очолює Українську Греко-Католицьку Церкву, найбільшу зі Східних Католицьких Церков свого права....

МЕДІА
Prev Next