АКТУАЛЬНО

Національний музей у Львові імені А. Шептицького запрошує дітей відвідувати заходи, присвячені пам’яті видатного митрополита

АНОНСНеділя, 15 грудня 2019, 09:00
З 1 листопада по 15 грудня 2019 року в Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (проспект Свободи, 20) відбуватимуться заходи для дітей, які присвячені пам’яті засновника і найбільшого мецената цього музею – митрополита Андрея Шептицького.

«Всім відомо те, як владика Андрей Шептицький любив дітей та опікувався ними. Тому впродовж цього періоду ви матимете можливість почути багато розповідей про митрополита та його родину, а також пограти у квести і відвідати майстер-класи, які ми для вас підготували», – повідомляють організатори дітям, батькам та вчителям.

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ДЛЯ ДІТЕЙ:

- Тематична екскурсія: «Рід Шептицьких і Національний музей».

- Квест: «Дарунки Митрополита».

- Серія майстер-класів:

  • Ікона на склі. «Малюємо за зразками гуцульських народних ікон ХІХ – ХХ століть» (група до 20 дітей).
  • Гравюра на папері. «Св. Миколай», «Богородиця з Дитям», «Ісус Христос». Виконання відбитків зображень святих з копій кліше давніх українських дереворитів (із використанням типографських фарб).
  • «Шептицький очима дітей». Малюємо портрет митрополита Андрея.
  • «Музей Митрополита». Відтворюємо в техніці пастелі зображення палацу Дуніковських – історичної колиски Національного музею у Львові (з кліше).

Участь у заходах за обов’язковим попереднім записом.

Тел. (067) 713 83 04, (032) 235 88 56

 

Джерело: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького


ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next