АКТУАЛЬНО

Отець Іван Дацько у програмі "Відкрита Церква. Діалоги”

АНОНСЧетвер, 30 березня 2017, 10:03
У четвер, 30 березня, запрошуємо на завершальний ефір першого сезону програми "Відкрита Церква. Діалоги”. Гостем студії "Живого ТБ" у Львові буде отець доктор Іван Дацько, у минулому секретар патріарха Йосифа Сліпого, а нині президент Інституту екуменічних студії УКУ. З отцем Іваном поговоримо про уроки життя від Великого патріарха.

Початок прямого ефіру о 16:00

Що підштовхнуло Патріарха Йосифа до активного реформування УГКЦ? Якими насправді були відносини Патріарха Йосифа з Апостольською столицею і Римськими архиєреями? Як бачив Глава УГКЦ питання єдності Церков? Чи був готовий спілкуватися з представниками Російського православ’я?

А також наскільки правдивим є стереотип про строгість Патріарха Йосифа Сліпого?

Приєднуйтеся до живої розмови з унікальним свідком життя Великого Глави УГКЦ. Очікуємо на ваші запитання до о. Івана Дацька на сторінці «Живого ТБ» у мережі Facebook або на пошту dialohy@gmail.com.

Безпосереднє спілкування з гостем, під час прямого ефіру, 30 березня, о 16:00, на каналі «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» у YouTube та на Медіаресурсі УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрещення – початок християнського життя, нове народження з води і Духа10 квітня

У 47-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно про важливе» Глави УГКЦ продовжив роздуми про сутністю Таїнств Христової...

МЕДІА
Prev Next