АКТУАЛЬНО

Патріарший паломницький центр запрошує Вас в паломництво до Святої Землі

АНОНСВівторок, 04 вересня 2018, 11:08
Патріарший паломницький центр запрошує Вас у паломництво до Святої Землі, яке відбудеться 5-12 вересня. Це чудова нагода побувати і побачити на власні очі ті святі місця, про які розповідає Священне Писання, пережити євангельські події, які відбувалися тисячі років тому, і з Божою поміччю глибше розуміти Боже Слово.

Маршрут паломництва пролягатиме через місця, описані у Новому Завіті: Назарет, де архангел Гавриїл сповістив Пречистій Діві Марії про народження нею Спасителя світу, Ейн Карем – старовинне селище, де народився Іван Хреститель, Вифлеєм, що перекладається як «Місто Хліба», де народився Господь Ісус Христос і став для нас Хлібом духовним, Галілейське море, де Ісус серед рибаків вибрав перших учнів, Кана Галилейська, де зробив перше чудо на весіллі, перетворивши воду у вино, Капернаум, де Ісус проповідував та зцілив багатьох хворих, зокрема тещу апостола Петра, Єрихон, де відбулась зустріч Ісуса з митарем Закхеєм, яка повністю перемінила життя останнього, гора Тавор, де Христос преобразився у своїй славі, розмовляючи з пророками Мойсеєм та Іллєю. Кульмінацією паломництва, звичайно, є місто Єрусалим, де сталися найважливіші події для християнства – смерть та Воскресіння Ісуса Христа. Ви побачите світлицю Таємної Вечері, побуваєте в Гетсиманському саду, пройдете Хресною дорогою (Віа Долороза), відвідаєте Храм Гробу Господнього та Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса, зійдете на вершину Оливкової (Єлеонської) гори, де  розташований Храм Вознесіння Ісуса Христа. Побачите ще багато цікавого, що збагатить Вас неймовірно та стане джерелом щедрої Божої благодаті.

До того ж, за звичаєм, у водах річки Йордан Ви відновите обітниці Хрещення, а у Кані Галилейській подружні пари відновлять свої шлюбні обіти.

Під час паломництва Ви зможете об’єднати духовну програму з  відпочинком на берегах Мертвого та Середземного морів.

В духовній мандрівці разом з вами подорожуватиме отець Любомир Яворський, керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ, заступник керівника військового капеланства.

Деталі паломницької поїздки:

ПЕРІОД:  05–12 вересня, 8 днів

ПОЖЕРТВА: 680 $+200 грн

МАРШРУТ: Київ – Тель-Авів – Капернаум – Кана Галілейська – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Бейт-Сахур – Ейн Карем – Лідда – Яффо – Київ

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА за цим посиланням:

http://pilgrimage.in.ua/palomnytstvo-do-svyatoji-zemli-dorohoyu-spasytelya/

ЗАМОВИТИ: Київ:  (096) 330-96-79; Львів: (096) 858-27-57, (063) 075-00-30

Збагачуйтесь духовно з нами!

pilgrimage.in.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Хрест Господній — таїнство спасення27 вересня

Правильна назва свята Воздвиження чесного Хреста Господнього є «Всемірне (тобто всесвітнє) воздвиження чесного Хреста». Про це свідчить...

МЕДІА
Prev Next