АКТУАЛЬНО

Представники медіа навчатимуть Церкву «дружити» з піаром

АНОНСП'ятниця, 23 вересня 2016, 18:09
23–24 вересня у Львові відбудеться другий Форум молодих журналістів-християн. Протягом двох днів представники світських і релігійних ЗМІ ділитимуться тонкощами піар-кампаній і навчатимуть учасників цікаво розповідати про свої заходи широкій аудиторії.

Своїми знаннями і досвідом з учасниками форуму ділитимуться: Оксана Сенишин («Телеканал новин 24»), Тарас Антошевський (Релігійно-інформаційна служба України), Юліана Лавриш («Духовна велич Львова»), Яна Ковальчук («Афіша міста Львів»), о. Микола Мишовський («Credo»), вільний PR-директор Маріанна Ропач.

На форумі очікують близько 40 зареєстрованих учасників – представників різних конфесій зі Львівської, Волинської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Місце проведення – Патріарший центр УГКЦ у Львові (вул. Хуторівка, 35б), для учасників з інших міст передбачена можливість ночівлі у готелі Патріаршого центру.

Організатори події – Патріарша Комісія у справах молоді УГКЦ та молодіжний християнський портал «ДивенСвіт». Співорганізатори – Релігійно-інформаційна служба України, релігійний інтернет-ресурс «Духовна велич Львова», інтернет-видання «Credo».

 

Розклад тренінгів:

23 вересня 2016 року, п’ятниця

9.30 - реєстрація

10.00-11.30 – Тренінг 1. Релігійна тематика в інформаційному просторі: виклики часу.

Тренер: Тарас Антошевський, Релігійно-інформаційна служба України, директор

12.00-13.30 – Тренінг 2. Які події цікавлять світських журналістів?

Тренер: Оксана Сенишин, Телеканал новин 24, Головні новини Львова, журналіст

14.30-16.00 – Тренінг 3. Відмінності праці з аудиторіями: “світською” і “релігійною”.

Тренер: Юліана Лавриш, релігійний інтернет-ресурс “Духовна велич Львова”, журналіст; кандидат наук із соціальних комунікацій, викладач кафедри нових медій ф-ту журналістики ЛНУ

16.30-18.00 – Тренінг 4. “Чому в Україні роблять вибір між професіоналізмом і духовністю?”

Тренер: о. Микола Мишовський, інтернет-видання CREDO, головний редактор

24 вересня 2016 року, субота

 

8.30 – Літургія в каплиці

10.00-13.30 – Тренінг 5. Етапи піар-кампанії.

Тренер: Маріанна Ропач, вільний PR-директор

14.30-16.00 – Тренінг 6.

16:30–18:00 – Тренінг 7. Як зробити репортаж нудним, єлейним і сухим.

Тренер: Яна Ковальчук, журнал «Афіша міста Львів», журналіст

 

«Молодь при Церкві в різних куточках України ледь не щодня організовує дуже корисні події, про які, на жаль, дізнаються одиниці. Наша спільна мета – зробити так, щоб цікаві молодіжні акції, які відбуваються в Церкві, стали популярними», – каже координатор форуму, редактор молодіжного християнського сайту «ДивенСвіт» Марта Зозуля.

Варто зазначити, що така подія у Львові відбувається вже вдруге. Перший Форум молодих журналістів-християн відбувся 10-11 грудня 2015 року. Тренерами торік стали засновники львівського інтернет-порталу «Твоє місто» Світлана Жаб’юк і Тарас Яценко, а також лектори з Польщі Лукаш Шеліга і Моніка Патерка, члени оргкомітету Світового дня молоді – міжнародної зустрічі молоді з Папою Франциском, яка відбулася в липні цього року в Кракові.

Анкета для акредитації журналістів

Джерело:ДивенСвіт

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Кирило Селецький – засновник двох монаших спільнот, першого захоронку, борець з алкоголізмом та просвітитель22 вересня

У 2018 році Українська Греко-Католицька Церква відзначає 100-річчя від дня смерті визначного священика Перемиської єпархії о.Кирила...

МЕДІА
Prev Next