АКТУАЛЬНО

Енцикліку «Laudato Sі» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім презентуватимуть на 26 BOOKFORUM

АНОНСЧетвер, 19 вересня 2019, 15:00
Бюро УГКЦ з питань екології запрошує на презентацію українського перекладу енцикліки «Laudato Sі» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім на 26 BOOKFORUM.

У четвер, 19 вересня, у Львові відбудеться презентація українського перекладу екологічної енцикліки «Laudato Sі» Святішого Отця Франциска про турботу за наш спільний дім.

Захід організований в рамках програми головного культурного фестивалю країни – 26 Міжнародного книжкового форуму, який пройде 18-22 вересня в м. Львів.

Презентуватиме видання керівник Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви д-р Володимир Шеремета за участі представників Церкви, державних природоохоронних органів, громадських організацій та ЗМІ.

Документ містить офіційне вчення Католицької Церкви щодо сучасних екологічних викликів, їх основних причин, а також ключових передумов та інструментів їх подолання. Ключовим посланням енцикліки Папи Франциска «Laudato Sі» є те що, всі ми є відповідальні за створений світ і кожен з нас покликаний стати інструментом у Божих руках, задля збереження Його створіння.

Запрошуються всі, хто цікавиться природоохоронною діяльністю Церкви та небайдужі до майбутнього планети.

Детальніша інформація за https://bookforum.ua/events/prezentatsiya-ukrayinskogo-perekladu-ekologichnoyi-entsykliky-laudato-si-svyatishogo-ottsya-frantsyska/

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next