АКТУАЛЬНО

Розпочинається візит Синоду УГКЦ до Апостольської Столиці

АНОНСП'ятниця, 20 лютого 2015, 16:00
Від 16 до 21 лютого єпископи УГКЦ на чолі з Блаженнішим Святославом, Патріархом УГКЦ, перебуватимуть у Римі з метою паломництва до гробів Верховних апостолів.

Візит ієрархії УГКЦ до Вічного міста передбачає окрему аудієнцію у Святішого Отця, а також відвідування різних ватиканських міністерств-дикастерій. Окрім цього, українські єпископи молитимуться у найголовніших папських соборах Рима:

17 лютого, 16:00 – Архиєрейська Божественна Літургія в Лятеранському соборі (piazza San Giovanni);

18 лютого, 16:00 -  Архиєрейська Божественна Літургія в соборі Святого Павла (San Paolo fuori le mura);

19 лютого, 15:30 – Архиєрейська Божественна Літургія в соборі Санта Марія Маджоре (Termini);

20 лютого, 17:00 – Архиєрейська Божественна Літургія на гробі святого Петра.

«Візит єпископів – це передусім паломництво до гробів апостолів, звідки наступники апостолів черпають живу воду з самих джерел християнства, а також це вияв церковного сопричастя з Апостольським Престолом», - розповів владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії і відповідальний від Синоду за організацію візиту.

Додамо, що такі паломництва до Апостольської Столиці, які в Католицькій Церкві прийнято називати visita ad Limina, єпископи здійснюють кожних 5 років для зустрічі зі Святішим Отцем як символ єдності з наступником святого апостола Петра.

 

Прес-служба товариства «Свята Софія»

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у 24-ту неділю по Зісланні Святого Духа23 листопада

Доступ до зцілення, доступ до священнослужителя, доступ до Святих Таїнств у Церкві є якраз тим моментом, коли Христос торкається, тому має...

МЕДІА
Prev Next