АКТУАЛЬНО

Священики Стрийської єпархії УГКЦ проведуть екологічний футбольний турнір

АНОНСП'ятниця, 13 вересня 2013, 10:00
13 вересня 2013 року з нагоди святкування Дня Бога-Творця в м. Моршині відбудуться змагання з міні-футболу між священиками Стрийської єпархії.

Розпочнуться змагання з Божественної Літургії в храмі Покрови Пресвятої Богородиці м. Моршина об 11.00. Під час Літургії в наміренні збереження створеного Богом світу буде зачитано Послання Бюро УГКЦ з питань екології з нагоди Дня Бога-Творця.

Після Літургії, о 12.00, розпочнуться змагання на місцевому стадіоні «Медик». Очікується прибуття п'яти священичих команд, які представлятимуть п'ять районів Стрийської єпархії. У кожній команді гратиме шість учасників, змагання судитимуть кваліфіковані судді.

Метою турніру є привернути увагу громадськості до відзначення Дня Бога-Творця в нашій Церкві та популяризації цього свята.

Організатором змагань є Бюро з питань екології Стрийської єпархії УГКЦ.

Для зацікавлених осіб та преси просимо контактувати з о. Олегом Кобелем, референтом Бюро з питань екології за тел. 0972243445.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

ПУБЛІКАЦІЇ

Інтерв’ю зі с. Стефанією Коваленко, настоятелькою новоосвяченого монастиря сестер служебниць в Одесі14 серпня

22 липня 2020 року в Одесі відбулося освячення першого чернечого дому сестер служебниць на південних теренах України. Той факт, що його...

МЕДІА
Prev Next