АКТУАЛЬНО

У день святого Миколая Глава УГКЦ у Рівному освятить прокатедральний собор Луцького екзархату

АНОНСВівторок, 19 грудня 2017, 12:00
19 грудня в м. Рівне Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, освятить прокатедральний собор Святого Миколая Луцького екзархату. Чин освячення та Архиєрейська Божественна Літургія розпочнеться о 12:00. «Живе телебачення» буде здійснювати пряму трансляцію цієї історичної події.

Програма урочистостей з нагоди освячення храму розпочнеться в понеділок, 18 грудня, Великою вечірнею з литією. 19 грудня о 9:00 – Утреня, а по завершенні – Чин освячення води. Об 11:45 розпочнеться урочистий хресний хід від каплиці, в якій дотепер молилася парафіяльна спільнота, до новозбудованого собору.

Перша Служба Божа парафіяльної спільноти Святого Миколая відбулася 28 серпня 1996 року. Її відслужили о. Євген Остапенко, теперішній парох цієї парафії, та о. Роман Бегей з Луцька. З ними співслужили отці василіани з Золочева. На першій Літургії були дві родини: Мельників та Юрченків.

Благословив відкриття парафії Блаженніший Любомир (Гузар), на той час Екзарх Києво-Вишгородський. «Він підбадьорив людей словами: Не бійтеся, усе вдасться!» − розповідає о. Євген Остапенко.

Собор силами громади, меценатів, благодійних організацій будувався десять років.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

НАША СВЯТА СОФІЯ. Послання Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави16 січня

Дорогі в Христі брати і сестри! Упродовж своєї тисячолітньої історії наша Церква та наш народ уповні пережили у своєму тілі досвід...

МЕДІА
Prev Next