АКТУАЛЬНО

У храмі Святого Василія Великого зберуться представники всіх конфесій для спільної молитви

АНОНСНеділя, 26 січня 2014, 17:00
26 січня 2014 року в рамках Тижня молитви за єдність християн відбудеться міжконфесійний Молебень у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви (м. Київ, Вознесенський узвіз, 7, біля Львівської площі). Початок о 18.00.

Під час Молебню спільно молитимуться: Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольській нунцій в Україні, єпископ Станіслав Широкорадюк, Єпископ-помічник Києво-Житомирської дієцезії РКЦ, єпископи та духовенство православних і протестантських Церков.

Очікується, що під час молитви зі словом-проповіддю на тему «Чи ж Христос поділився?» (1 Кор. 1, 1-17) до усіх присутніх звернеться глава Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви архиєпископ Григоріс Буніатян.

Після завершення молитви, о 19.00, усі запрошуються до продовження спілкування за кавою.

Вхід вільний.

Детальніше: ecumenism.com.ua

 

Комісія УГКЦ сприяння єдності християн

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next