АКТУАЛЬНО

У Києві презентують мультиплікаційний фільм про Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ

АНОНСВівторок, 13 серпня 2013, 11:08
13 cерпня на території Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ (вул. Микільсько-Слобідська, 5) відбудеться презентація мультиплікаційного фільму із серії «Духовне намисто – Патріарший собор Воскресіння Христового».

Мультиплікаційний фільм знято з ініціативи представників Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ спільно з анімаційною студією АРТ-Відео.

Додамо, що недавно у Львові відбулася презентація першої з 30 серій серіалу «Духовне намисто», присвяченої страдецькій святині (Львівщина). За допомогою анімації Церква прагне популяризувати українські святині. Як зазначають самі мультиплікатори, такий проект спрямований на піднесення духовності українців, виховання молодого покоління в християнських і національних традиціях.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next