АКТУАЛЬНО

У Києві проведуть X Всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ

АНОНССереда, 07 грудня 2016, 08:00
7-9 грудня у Києві відбудеться X Всеукраїнський з’їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви. У заході візьме участь Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України. У заході візьме участь понад 100 військових капеланів, що побували з душпастирським служінням у зоні АТО.

Захід розпочнеться 7 грудня о 09:00 Архиєрейською Божественною Літургією в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві.

Відкриття X Всеукраїнського з’їзду військових капеланів УГКЦ відбудеться в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України о 12:00 за адресою: вул. Михайла Грушевського, 30/1.

До виступу на заході запрошено Віктора Єленського, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, полковника Олега Бойка, заступника начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних  ситуацій.

Всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ триватиме три дні.

Програма заходів передбачає виступи представників влади та  силових структур України щодо створення Служби військового духовенства в ЗСУ, НГУ, ДПС та основних етапів її запровадження, щодо взаємодії Держави з Церквою у питанні військового капеланства; день духовної віднови військового капелана; практичні рекомендації для ефективної праці з військовослужбовцями.

Під час Х Всеукраїнського з’їзду військових капеланів Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вручить відзнаку – Іменний хрест військового капелана – священикам, що служили та служать в зоні проведення АТО.

Реєстрація ЗМІ та учасників з’їзду – з 11:30 в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України за адресою: вул. Михайла Грушевського, 30/1.

kapelanstvo.org.ua

 

ПУБЛІКАЦІЇ

Рівні християнської молитви: молитва тілесна – слова і жести08 серпня

У 13-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумував над першим рівнем християнської...

МЕДІА
Prev Next