АКТУАЛЬНО

У Київській архиєпархії проведуть паломництво до Канева

АНОНССубота, 07 березня 2015, 09:03
Київська архиєпархія УГКЦ запрошує усіх охочих здійснити паломництво до Канева, яке відбудеться 7 березня 2015 року.

Усі паломники матимуть можливість продемонструвати свою любов до нашої Батьківщини та нашої культури, а також зробити свій внесок у її розвиток.

Паломницький центр Київської архиєпархії УГКЦ докладе усіх зусиль до того, щоб ваше паломництво набуло незабутніх вражень.

В програмі паломництва передбачена Архиєрейська Божественна Літургія, яку о 12:00, очолить владика Йосиф (Мілян). По завершенні Літургії відбудеться посадження дерев протопресвітерств, що увіковічнить цей день в історії славного Канева. О 15:00 усі матимуть змогу пом’янути митця Панахидою, яка звершуватиметься біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.

Для кращого ознайомлення з творчістю та життям видатного поета, відбудеться екскурсія музеєм, яка збагатить наші знання про історію цього місця.

Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next