АКТУАЛЬНО

У книгарні «Є» презентуватимуть видання про УГКЦ

АНОНСВівторок, 12 листопада 2013, 13:00
12 листопада 2013 року у Львові, в книгарні «Є» (проспект Свободи, 7), відбудеться презентація книги «Українська Греко-Католицька Церква: Перші кроки. Ісповідництво. Відродження» (початок о 14.00). Видання видано з нагоди ювілею 1025-річчя Хрещення України-Русі та освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві.

Книжка, як ідеться в передмові, розповідає про УГКЦ як «духовну інституцію, що об’єднує людей навколо Христової віри й давніх традицій єдності поміж християнами; про Церкву, яка відіграла особливу роль у збереженні української ідентичності, пройшла через горнило мучеництва в часи сталінського терору й Другої світової війни».

Видання містить дванадцять розділів, які відображають історичний поступ Української Церкви − від появи християнства на наших землях − до драматичного ХХ століття й сьогодення. «Нашим бажанням, − зазначають автори в передмові, − було представити не тільки історію, структуру, архітектурно-сакральне розмаїття Української Греко-Католицької Церкви в її глобальному вимірі, а й показати духовний досвід окремої віруючої людини. Тому в кожному розділі ми говоримо про Святі Таїнства та обряди. Також представляємо парафії УГКЦ з різних куточків світу».

Розповідь про Церкву проілюстровано великою кількістю фотографій − як сучасних, так і архівних, − а також знімками документів, творів сакрального мистецтва, графіками, картами.

Книгу обсягом у 320 сторінок видано окремо українською та англійською мовами. Керівник проекту – владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ.

У презентації візьмуть участь:

владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, керівник проекту;
протоієрей Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, координатор проекту;
Володимир Ільченко, шеф-редактор видавництва «Мандри», головний редактор проекту.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next