АКТУАЛЬНО

У Львові проведуть Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії»

АНОНСЧетвер, 10 липня 2014, 14:06
Із 10 по 13 липня у Львові відбуватиметься Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Вітер На-Дії», учасниками якого можуть стати молоді люди зі всієї України від 16 років, котрі хочуть активно провести це літо.

 «Вітер На-Дії» – фестиваль вільних та творчих молодих людей, які своїми вчинками любові запалюють серця інших надією. Одна з ключових ідей фестивалю – це дати можливість молоді бути разом. Молоді люди талановиті, запальні, відверті, розумні та сміливі, але, зростаючи в різних середовищах, часом думають, що вони дуже різні. Зустріч – це момент істини, – момент, який дає зрозуміти, що нас єднає значно більше, ніж роз'єднує», – розповідають організатори.

10-11 липня всі події заходу відбуватимуться в парафіях та в центральній частині Львова – прийом у львівських родинах (для гостей міста), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.

Значна увага під час фестивалю буде присвячена соціальним питанням та проблемам, які хвилюють суспільство сьогодні, передусім важливі для молоді.

Основний день фестивалю – субота, 12 липня, свято Верховних апостолів Петра й Павла. На великому відкритому просторі Українського католицького університету та Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35а) розташується наметове містечко, поряд із ним сцена та безліч майстерень різних ремесел. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи. У неділю, 13 липня, «Вітер На-Дії» завершиться Літургією та спільною молитвою за Україну.

Кожен із гостей фестивалю може змайструвати власноруч або в команді із друзями вітряк. А найкращого вітряка визначать та вручать за нього приз уже під час самого фестивалю.

Реєстрація – обов'язкова та дає шанс виграти два квитки на серпневий концерт «Океану Ельзи» або фестивальну футболку. Зареєструватися всі охочі можуть на сайті фестивалю, а також у перший день Фестивалю - 10 липня - у реєстраційному центрі у Львівській міській раді або ж 12 липня за адресою: вул. Хуторівка, 35а.

Вартість: субота-неділя – 12-13 липня – 80 грн; повна програма – 10-13 липня – 100 грн.

Більше інформації та з питань акредитації просимо звертатися за номерами телефонів: 096 466 99 85, 063 424 50 42 - о. Ростислав Пендюк або сестра Оксана Пелех (редемптористка). А також через електронну пошту fest.prostir@gmail.com.

Ви завжди можете зайти до нас у гості. Адреса офісу фестивалю: вул. Руська, 10, Львів (вхід через сувенірний магазин).

Організатори: Комісія у справах молоді УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, Український католицький університет, Львівська духовна семінарія Святого Духа та молодь Єдиного молодіжного простору УГКЦ.

 

Повідомили в прес-службі фестивалю

ПУБЛІКАЦІЇ

Отець Теодосій Роман Грень: «Велика кількість покинутих дітей – це лакмусовий папірець морального стану суспільства» 10 серпня

Доктор Теодосій Роман Грень, ЧСВВ, віцеректор Папської колегії святого Йосафата, редактор Українського відділу Ватиканської дикастерії...

МЕДІА
Prev Next