У Львові відбудеться освячення військового храму УГКЦ
АНОНССереда, 15 лютого 2017, 13:02 15 лютого 2017 року відбудеться освячення військового храму Стрітення ГНІХ (м. Львів, вул. Батуринська, 1). Божественну Літургію та Чин освячення престолу і храму звершить владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ. Початок о 9:00.
-
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Житомирщині освятили новий храм УГКЦ
- #ТижденьУГКЦ: святкування Різдва Христового, освячення храму на півдні України і повернення капеланів до в’язниць
- В Одесі освятили перший греко-католицький храм
Храм споруджено на славу Божу з ініціативи ветеранів Афганістану Львівщини поряд із пам'ятником полеглим воїнам у війні в Афганістані 1979-1989 рр. на пам'ять про бійців, котрі загинули в Афганістані, під час Революції гідності – Майдану, а також воїнів, що віддали своє життя в зоні конфлікту АТО на Сході України.
Фундаторами та доброчинцями храму є ветерани, мешканці Львова та Львівщини, підприємці. Значну частину коштів для спорудження було виділено із фондів Центру військового капеланства УГКЦ.
Центр військового капеланства Львівської архиєпархії ласкаво запрошує ветеранів Афганістану, учасників АТО, військовослужбовців із сім'ями, курсантів та усіх мирян взяти участь у цій молитві!
- Медикам – про соцмережі: УКУ провів спільний курс з Дитячим фондом ООН25 лютого
- За Героїв Небесної сотні молилися в папській базиліці Санта Марія Маджоре 25 лютого
- Через погіршення епідеміологічної ситуації в Івано-Франківській області звернення до вірних оприлюднив єпископ Василій Івасюк25 лютого
- Митрополит Володимир Війтишин вкотре закликав духовенство та вірних до ретельного дотримання карантинних вимог 25 лютого
- Отці редемптористи запрошують на реколекції25 лютого

Заява Ради Церков щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні24 лютого
Заява Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій щодо початку процесу вакцинації від COVID-19 в Україні
-
«Для злочинців, грішників і тих, які не шукають правди, другий прихід Христа буде страшним судом», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
У Львові оцифровують фонди митрополита Андрея Шептицького
-
«Завдання ініціативи "Вервиця єднає" – спільна щоденна молитва вірних УГКЦ у всьому світі», – о. Ігор Яців
-
«Віра у воскресіння Ісуса Христа є необхідною умовою спасіння людини», – Блаженніший Святослав у катехизі
-
«Прощання з колядою» провели в Українській парафії святих Сергія і Вакха у Римі
-
Курси «Дар життя»: говоримо про батьківство у Бозі і наповнення його Духом Святим
-
«Важливо не піддаватися ні скепсису, ні страху», – фахівці Шпиталю Шептицького про COVID-19
-
У Парижі провели Собор єпархії Cвятого Володимира Великого «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ в коронавірусному світі»
-
«Карантин – лакмусовий папірець: він виявив проблеми, визнання яких ми старанно уникали», – психолог Лідія Кондратик
-
Життя у вірі та жертовність були фундаментом служіння Блаженнішого Любомира Гузара
-
Глава УГКЦ: «Мій дідусь завжди казав, що треба шукати в житті те, що ні вогонь не спалить, ані злодій не вкраде. Тому нас вчили вірити в Бога»
-
Про Блаженнішого Любомира говорили у програмі «Добра розмова»
-
«Мудреці бачили людську природу Христа, але вклонялися Йому як живому предвічному Богові», – Глава УГКЦ у катехизі
-
«Чи нам болить теперішній стан роз’єднання?» – владика Богдан Дзюрах під час молитви за єдність християн
-
«Велике свято – це літургійний спомин про велику подію, переживання її щоразу по-новому», – богослов Максим Тимо