АКТУАЛЬНО

У межах ХІІІ Екуменічного соціального тижня відбудеться Міжнародна конференція «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії»

АНОНССереда, 07 жовтня 2020, 15:00
Сьогодні, 7 жовтня, в межах ХІІІ Екуменічного соціального тижня, відбудеться Міжнародна екуменічна конференція «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії». Початок о 15:00 год. Ініціатор проведення заходу – Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. Подія відбудеться онлайн у зумі, також пряма трансляція буде доступна у фейсбуку та ютубі, пише esweek.

Серед учасників конференції:

Кардинал Пітер Тарксон, префект Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові, Ватикан;

о. д-р Джон Хрисавгіс, радник Вселенського Патріарха з екологічних питань;

д-р Юрген Мольтман, протестантський богослов, професор систематичного богослів'я в Тюбінгенському університеті;

д-р Володимир Шеремета, голова Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви;

д-р Зіновій Свереда, експерт Української кооперативної федерації;

д-р Світлана Романко, виконавча директорка міжнародної організації 350.org у регіоні країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

Модеруватиме міжнародну конференцію д-р Павло Смицнюк, директор Інституту екуменічних студій Українського католицького університету.

Під час заходу обговорять турботу про сотворіння та екуменічний діалог: католицьку, православну і протестантську перспективи. Буде представлена цілісна екологія Папи Франциска, доповідатимуть про економіку і екологію та їхній спільний сталий розвиток. Планують дискутувати про завершення ери викопного палива і «Зелений» курс у публічно-практичному дискурсі України та світу.

Детальніше на сторінці події у фейсбуку.

З програмою Форуму можна ознайомитися на фейсбук-сторінці конференції.

Тож запрошуємо долучатися всіх небайдужих.

Додамо, що Форум «13-й Екуменічний соціальний тиждень» організований у партнерстві із Фондом Конрада Аденауера в Україні, за сприяння Львівської міської ради та експертної підтримки Управління екології міста, Ініціативи «Чисте місто», МБО «Екологія. Право. Людина», Українського католицького університету (Інститут лідерства та управління, Інститут релігії та суспільства, Львівська бізнес-школа, Програма соціальної роботи, Асоціація випускників), Екобюро Української Греко-Католицької Церкви, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Франка, Міжнародного центру «Інтеграція», Освітньо-методичного центру імені О. Дзеровича, ГО «Центр екобогослов'я та сталого розвитку» та ін.

Довідка

Міжнародний суспільний форум «Екуменічний соціальний тиждень» – це проєкт, в межах якого відбуваються заходи різного формату – академічні, культурно-мистецькі, просвітницькі та практичні – щороку на нову тематику. Вже тринадцять років поспіль міжнародний Форум гуртує людей зі всієї України та світу. Серед учасників – представники громадського сектору, бізнес-середовища, державних структур, молодіжних організацій, освітніх закладів, релігійних інституцій та Церков різних конфесій, які збираються разом, щоб творити синергію, нові ідеї та історії успіху. Цьогорічний форум присвячений питанням екології та захисту довкілля.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://www.ecoburougcc.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів КГВА03 грудня

Постанови Вісімдесят шостої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, 27 листопада 2020 року Божого,...

МЕДІА
Prev Next