АКТУАЛЬНО

У Митрополичих садах у Львові відбудеться триденний семінар для молоді «Школа відповідальності»

АНОНССереда, 14 червня 2017, 12:06
З 14 по 16 червня 2017 року в Митрополичих садах (перед собором Святого Юра, площа Святого Юра, 5) відбуватиметься триденний семінар для молоді «Школа відповідальності». Цьогорічна школа буде присвячена темі: «Як віднайти і зберегти справжню любов?» Захід розпочнеться 14 червня 2017 року о 18:30 год.

Спікерами семінару будуть: о. Петро Верхоляк, голова Комісії у справах молоді Сокальсько-Жовківської єпархії, єрм. Юстин Бойко, керівник Постуляційного центру монастирів Студійського уставу, владика Володимир (Ґруца), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Додамо,  «Школа відповідальності» - триденний семінар для молоді з метою обговорення та  пошуку відповідей на незручні питання. Цього року упродовж трьох днів  (14-16 червня 2017 року)  говоритимуть про те,  як віднайти і зберегти справжню любов.

Повідомили в ЛМГО «Українська молодь – Христові»

 

ПУБЛІКАЦІЇ

«Єдність є в сутності, в глибині, в природі греко-католиків», — владика Венедикт Алексійчук в інтерв’ю про три мрії УГКЦ16 липня

Після зустрічі проводу Української Греко-Католицької Церкви із Папою Франциском та Римською курією у Ватикані владика Венедикт...

МЕДІА
Prev Next