АКТУАЛЬНО

У Патріаршому соборі відбудеться вечір пам'яті «Блаженніший наших сердець»

АНОНСП'ятниця, 31 травня 2019, 19:00
31 травня 2019 року о 19.00 у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбудеться вечір пам'яті, присвячений Блаженнішому Любомирові Гузару під назвою «Блаженніший наших сердець».

Як повідомляють учасники спільноти «Покоління Любомира», така назва заходу відповідає думці, що Любомир Гузар став Блаженнішим не лише нашої Церкви, а й наших сердець: «Два роки тому його серце перестало битися. Це серце було наповнене любов'ю, вірою, добром аж через край. Безумовно, кожен, хто зустрічався, спілкувався, слухав Блаженнішого відходив від нього трішечки людянішим і добрішим.  

Йому не боялися відкривати душу, бо знали, Блаженніший зрозуміє. І справді, його любляче серце розуміло кожного, не осуджувало і допомагало. Любов до Бога і любов до свого ближнього — це основа, на якій будував своє життя Блаженніший Любомир».

Послідовники життя Блаженнішого Любомира переконані: «У світі так багато речей, які нас ділять, а Любомир Гузар зумів об'єднати. Саме він став Блаженнішим не лише нашої Церкви, а й наших сердець. Тому 31 травня о 19.00 запрошуємо Тебе прийти в Патріарший собор Воскресіння Христового і знову відкрити йому своє серце», — ідеться в повідомлені спільноти.

 

Пресслужба Київської архиєпархії


ПУБЛІКАЦІЇ

Архиєпископ Борис Ґудзяк про перші 100 днів свого служіння: Близькість і єдність, які я досвідчив, перевищили усі мої сподівання14 жовтня

Перші місяці на посаді для політиків чи урядовців вважають визначальними, стрижневими. Відразу після обрання чи призначення, новачки...

МЕДІА
Prev Next