АКТУАЛЬНО

У Полтаві відкриють виставку в'язнів «Переображення Господньою любов'ю»

АНОНСВівторок, 05 листопада 2013, 10:11
5 листопада об 11.00 у Галереї мистецтв у виставковій залі імені Саші Путрі (за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 5) відбудеться відкриття експозиції мистецтва в'язнів «Переображення Господньою любов'ю».

Мета виставки – посприяти суспільному діалогу та процесу реінтеграції наших співгромадян, котрі опинилися в місцях позбавлення волі. Експозиція включає в себе 112 творів, переданих з пенітенціарних установ України. У відкритті братимуть участь представники Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, державних, громадських організацій Полтавщини, ЗМІ.

Цей захід із важливим соціальним звучанням сприяє розвитку розуміння суті пенітенціарного служіння. З огляду на великий соціально-виховний вплив цієї події, до підготовки творів до експозиції були залучені умовно засуджені особи, що перебувають на обліку КВІ Управління ДПтС України у Полтавській області. Примітно, що перше місце серед неповнолітніх на конкурсі, що відбувся в Києві 19 серпня 2013 року, здобув саме підопічний Кременчуцької виховної колонії на Полтавщині.

Довідка: Після завершення мистецького конкурсу у вересні 2013 року розпочався тур пересувної виставки «Переображення Господньою любов’ю» містами України. Твори образотворчого і прикладного мистецтва в’язнів уже побачили в Києві та Чернігові. Експозиція в Полтавському художньому музеї триватиме до 17 листопада та, за задумом організаторів, побуває в більшості обласних центрів України.

 

Організатори:

 

Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви,

 Управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області,

Благодійна асоціація «Світло надії»,

Фонд Андрея Шептицького,

Національна спілка художників України,

Полтавський художній музей (Галерея мистецтв)

 

http://gallery.poltava.ua

 

ієрей Костянтин Пантелей,
керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства
у пенітенціарній системі України

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава у день свята Воздвиження чесного і животворного Хреста28 вересня

Сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших свят у році – Воздвиження чесного і животворного Хреста.

МЕДІА
Prev Next