АКТУАЛЬНО

У серпні відбудеться ХІ Міжнародна десятиденна піша проща родин мігрантів до Зарваниці

АНОНСП'ятниця, 05 серпня 2016, 06:00
5-14 серпня 2016 відбудеться ХІ Міжнародна десятиденна піша проща родин мігрантів та всіх охочих із Самбора до Зарваниці.

Цьогорічна проща присвячена Року Божого милосердя.

Організатором прощі є Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Зустріч паломників запланована на 5 серпня в місті Самборі о 7.00 на Святій Літургії в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Нагадаємо, започаткував прощу родин мігрантів нині покійний священик УГКЦ Василь Поточняк.

Орієнтовний маршрут прощі: Самбір, Медвежа (Дрогобицький р-н, Львівська обл.), Верчани (Стрийський р-н, Львівська обл.), Журавне (Жидачівський р-н, Львівська обл.), Киданів (Бучацький р-н, Тернопільська обл). Загальна відстань ≈ 236 км. Більше про ХІ Міжнародну десятиденну пішу прощу родин мігрантів на сайті «Паломник».

Із благословення голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Йосифа (Міляна) духовним провідником прощі є отець Антон Борис, священик Київської архиєпархії УГКЦ, керівником прощі – брат Андрій Кітик.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»02 червня

Звертаємося до вас у зв’язку з тим, що згідно з наказом №641 Міністерства освіти та науки України від 18 травня 2020 року, вносяться зміни до...

МЕДІА
Prev Next