АКТУАЛЬНО

У Страдчі проведуть День мирянина та Всеукраїнську прощу

АНОНСНеділя, 26 червня 2016, 11:00
26 червня 2016 року, у День мирянина, Комісія УГКЦ у справах мирян, Комісія у справах мирян Львівської архиєпархії та Місія «Відпустовий центр «Страдецька гора» запрошують на Всеукраїнську прощу до с. Страдч.

Програмою передбачені: Молебень до блаженних священномученика Миколи Конрада та дяка Володимира Прийми, піша хода до Страдецької гори, Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженіший Святослав, і Хресна дорога.

Проща буде присвячена Дню мирянина, 65-й річниці від смерті блаженних та Року Божого милосердя.

Пригадуємо, що на 72-й сесії Синод Єпископів КГВА у своїх постановах заохотив вірних до участі у Всеукраїнській прощі до с. Страдч у День мирянина УГКЦ, а душпастирів - додати до сугубої єктенії таке прохання: «Ще молимось за всіх мирян, щоб, маючи приклад святих, і самі щиро прагнули святості й неустанно вправлялися в благочесті, ділах милосердя та молитві, Господи, вислухай і милостиво помилуй».

Ольга Сорока,
секретар-референт Комісії УГКЦ у справах мирян

ПУБЛІКАЦІЇ

«Чернівецький катедральний храм повинен стати взірцем для наслідування іншими парафіями», — владика Йосафат (Мощич)23 жовтня

Чернівецька єпархія є наймолодшою в Українській Греко-Католицькій Церкві, однак тішить великими можливостями для активного росту та...

МЕДІА
Prev Next