АКТУАЛЬНО

У суботу на «5 каналі» дивіться «ВІДКРИТУ ЦЕРКВУ» з Блаженнішим Святославом

АНОНССубота, 03 грудня 2016, 13:05
У суботу, о 14.05, на «5 каналі» дивіться інтерактивну програму «ВІДКРИТА ЦЕРКВА». Цього разу ви станете причасниками розмови з Блаженнішим Святославом про родину і шлюб.

Сім’я та її духовні основи. Родинні цінності, які не мають ціни. Як Церква може допомогти зміцнити сім’ю, а в деяких випадках – навіть врятувати? Що таке церковний шлюб і що він може дати подружжю? Про це, як і про багато чого іншого, ви зможете почути під час програми.

А 10 грудня, також о 14.05, дивіться ще одну програму «ВІДКРИТА ЦЕРКВА», прямий ефір якої у мережі Facebook на сторінці www.facebook.com/Zhyve.tv/ відбудеться 9 грудня. Цього разу говоритимемо з Блаженнішим Святославом про батьків і дітей.

Що таке сім'я? Які духовні основи виховання дітей? Як боротися із насильством у сім’ї? І чи варто карати дітей? Як знайти підхід до проблемних підлітків? Та як виховувати не тільки своїх нащадків, а й себе самого? Ці важливі питання плануємо обговорити з Главою УГКЦ.

 

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА» – це новий інтерактивний проект «Живого телебачення». У межах проекту ми щоразу порушуємо нову й важливу для суспільства тему і з допомогою Блаженнішого Святослава шукаємо відповіді на виклики часу. У програмі можна почути думки експертів, результати найсвіжіших соціологічних досліджень і цікаві факти з життя Глави УГКЦ із перших вуст! «Родзинка» нашої програми – щирий інтерактивний діалог із глядачем, під час якого кожний охочий може поставити запитання Предстоятелеві УГКЦ й одержати жадану відповідь одразу.

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Слово владики Ярослава Приріза в імені Синоду Єпископів УГКЦ на похороні Віри Шевчук13 квітня

Наприкінці заупокійної Божественної Літургії за душу новопереставленої Віри Шевчук, матері Глави УГКЦ, яку сьогодні, 13 квітня 2021 року,...

МЕДІА
Prev Next