АКТУАЛЬНО

У Винниках відкриють павільйон «Casa Don Bosco»

АНОНСНеділя, 02 липня 2017, 11:06
Павільйон Католицької благодійної організації «Дон Боско», який був частиною експонатів Всесвітньої виставки в Мілані EXPO 2015, вже скоро переїде до України. Так званий «Дім отця Боско» було офіційно передано Україні напередодні закриття EXPO 2015 й тепер він буде розміщений у м. Винники. Тож з цієї нагоди Салезіанське pгромадження запрошує дітей, молодь та всіх охочих на відкриття павільйону «Casa Don Bosco». Святкування відбудеться в неділю, 2 липня, у Винниках за адресою вул. Галицька ,13б. Також цього дня для дітвори 1-5 класів розпочнуться «Веселі канікули».

Захід розпочнеться об 11:00 Божественною Літургією і продовжиться урочистим відкриттям павільйону і полів та завершиться святом «Веселих канікул» для дітей.

Додамо, з нагоди проведення міжнародної виставки ЕКСПО-2015 «Дім Дона Боско» відвідали близько 20 мільйонів осіб з різних куточків світу. У такий спосіб можна ближче познайомитись зі святим молоді та з його богопосвяченим стилем життя, яке було спрямоване для молоді – «щоб мали життя і мали його вповні».

Павільйон має назву «Дім», адже вся місія святого Дона Боско була спрямована на виховання й піклування про молодь, на зростання родинного духу та добрих і міцних взаємин. Тож «Дім Дона Боско» і надалі залишається духовним середовищем, багатим на людські, релігійні й християнські цінності; тут молоді люди можуть розпізнати власне покликання і вирощувати свої задуми та мрії; це мережа людських стосунків, що підтримуються через кожного, а суттєво через молоду особу; це поєднання планів і життєвого досвіду, які роблять наголос на тому, щоб бути відповідальним і бажати, аби світ став кращим.

Від самих початків планування участі салезіан у ЕКСПО малося на увазі, щоби споруда не завершувала свого існування виставкою. Відразу було заплановано, що «Дім Дона Боско» буде подарований салезіанам в Україні. Тож 29 жовтня 2015 року цей Дім офіційно передали українським салезіанам та, відповідно, дітям і молоді.

До організації перевезення та розташування павільйону своїми доброчинними пожертвами доклалося багато людей, а зокрема доброчинці з Італії та Генерального дому салезіан. Також зараз, у підготовці до події, влада Винник бюджетними коштами вирішила спорудити на території спільноти електромережу зовнішнього освітлення. І власне зараз підрядна організація вже виконує роботи зі спорудження такої мережі. Тож, уже незабаром, на початку липня, відбудеться урочисте відкриття  «Casa Don Bosco». 

Живе ТВ Західне бюро

ПУБЛІКАЦІЇ

«Богослов’я − це своєрідний мозок Церкви, це її інтелектуальне життя!» − десять тез про богослов’я в Україні14 грудня

Перспективи розвитку богослов’я в Україні обговорювали в прямому ефірі програми «Відкрита Церква. Діалоги». Гостем студії «Живого ТБ» був...

МЕДІА
Prev Next