АКТУАЛЬНО

В УКУ відбудеться міжнародна конференція «Integral Human Development in Digital Age»

АНОНССереда, 26 лютого 2020, 15:00
26-28 лютого 2020 року у Львові (Центр митрополита Андрея Шептицького) Факультет суспільних наук УКУ разом із Міжнародним інститутом етики та проблем сучасності (IIECI) вдруге організовує міжнародну конференцію «Цілісний розвиток людини» (Integral human development). Цього року більше ніж тридцять спеціалістів з усього світу у сферах цифрових комунікацій, ІТ-технологій, філософії та теології спільно розмовлятимуть про «Інформаційне перевантаження, AI (штучний інтелект) та відповідальність».

Мета таких конференцій полягає в тому, щоб спрямувати різноманітні вектори гуманітарних та соціальних досліджень у русло плідного міждисциплінарного діалогу з питань, що мають суспільне значення, з особливим наголосом на цілісному розвитку людини (екології особи). 

Контекст такого підходу – католицьке соціальне вчення (CST), в якому цілісний розвиток людини використовується як ключова концепція для вирішення складних викликів і можливостей, пов’язаних із гідним людським розвитком та соціальним прогресом. Він пропонує важливу і багату перспективу на єдність людського життя та досвіду, підкреслює важливість людських стосунків і сенс відповідальності в рамках глобалізованої цифрової епохи.

На вас чекають панельні дискусії, семінари, презентації та вечірні розмови із дослідниками, викладачами, експертами та публічними інтелектуалами міжнародного рівня з восьми країн, серед яких Хосе Казанова (США), Вікторія Середа (Україна), Алоїз Бух (Німеччина), Едвард Алам (Ліван), Євген Ланюк (Україна), Чеслав Порембський (Польща), о. Хосе Марія Ля Порте (Італія).

З повним переліком головних спікерів конференції та з детальною інформацією щодо програми конференції можна ознайомитися за посиланням

Конференція відбуватиметься українською та англійською мовами.

Більше інформації на сайті та ФБ-сторінці конференції.

Пропонуємо також ознайомитися із онлайн-виданням, в яких зібрані кращі матеріали щодо минулорічної конференції FSS Stories.

 

Контакт для преси: Андрій Гриниха, hrynykha@ucu.edu.ua, 093 75 76 720


ПУБЛІКАЦІЇ

Великоднє послання Блаженнішого Святослава01 квітня

Високопреосвященним і преосвященним владикам, всесвітлішим, всечеснішим і преподобним отцям, преподобним ченцям і черницям, дорогим у...

МЕДІА
Prev Next