АКТУАЛЬНО

Великопісні паломництва разом з Патріаршим паломницьким центром

АНОНСЧетвер, 14 березня 2019, 10:02
Під час Великого посту 2019 року Патріарший паломницький центр запрошує Вас та Ваші родини до незвичайних паломництв: до святинь Польщі, до Святої Землі, а також в Париж до Тернового вінка та країн Бенілюксу.

Кожне з цих паломництв допоможе Вам глибше пережити пасхальне таїнство муки, смерті і воскресіння Господа нашого Ісуса Христа!

Під час паломництва до Кальварії Зебжидовської Ви зможете пройти Хресну дорогу Ісуса Христа в одному з найпопулярніших центрів паломництва у Польщі – Кальварії-Зебжидовській. Цей  монастирський комплекс побудований на кшталт Хресної Дороги у Єрусалимі дозволяє по-особливому пережити моменти страждання Ісуса Христа.

15-17 березня (3 дні), 95 €* (без нічних переїздів)

Львів – Легевники – Краків – Кальварія Зебжидовська – Ченстохова – Варшава – Люблін – Львів

Детальніше:http://pilgrimage.in.ua/palomnytstvo-do-svyatyn-polschi-lahevniky-chenstohova-kalvariya-zebzhydovska/

В паломництві до Ченстохови та Лагевнік Ви помолитися перед Чудотворною іконою Матері Божої Ченстоховської на Ясній Горі, а також завітаєте до Санктуарію Божого Милосердя (Краків, Лагевніки), де зберігається копія образу Божого Милосердя, «Ісусе, довіряю Тобі».

05-07 квітня (3 дні), 85 €* (без нічних переїздів)

Львів – Млини – Краків – Лагевніки – Ченстохова – Ярослав – Львів

Детальніше:http://pilgrimage.in.ua/palomnytstvo-do-svyatyn-polschi-lahevniky-chenstohova-yaroslav/

В паломництві до Святої Землі ви відвідаєте місця, позначені особливими знаками присутності Ісуса Христа, Божого Сина. Ви ступатимете по землі, де Він народився, жив, навчав, молився, помер та воскрес. Зокрема в Єрусалимі Ви побачите світлицю Таємної Вечері. У храмі Гробу Господнього Ви зійдете на Голгофу – місце розп’яття і смерті Ісуса. Ви зможете прикластися до каменю миропомазання і побачите головну святиню християнства – Гріб Господній. Торкнувшись тайни страждання Ісуса за спасіння світу, Ви по-особливому зможете відчути Божу любов до кожної людини.

06-13 квітня (8 днів), 820 $*

Київ – Тель-Авів – Капернаум – Кана Галілейська – Хайфа – Тверія – ріка Йордан – гора Тавор – Назарет – Галілейське море – Єрусалим – Мертве море – Вифлеєм – Єрихон – Бейт-Сахур – Ейн Карем – Лідда – Яффо – Київ

Детальніше: http://pilgrimage.in.ua/palomnytstvo-do-svyatoji-zemli-dorohoyu-spasytelya/

Паломництво «Терновий вінок Господній та реліквії християнства» є нагодою відвідати святині Угорщини, Австрії, Німеччини, Франції, Бельгії, Люксембургу, Чехії, Польщі, пройтися вулицями європейських столиць, побачити найвідоміші пам’ятки світового значення. Ви матимете нагоду взяти участь в церемонії вшанування Тернового вінка, а також двох інших святинь – частинки Хреста Господнього і цвяха, які виставляють для поклоніння вірних в кожну першу п’ятницю місяця в знаному на весь світ Соборі Нотр Дам у Парижі.

12-20 квітня ( 9 днів ), 375 € *

Львів – Будапешт – Відень – Мюнхен – Страсбург – Ешо – Шартр – Париж – Ам’єн – Брюге – Брюссель – Люксембург – Прага – Ярослав – Львів

Детальніше: http://pilgrimage.in.ua/palomnytstvo-do-svyatyn-frantsiji-ternovyj-vinok-hospodnij-ta-relikviji-hrystyyanstva/

Паломництво, згідно свідчень паломників, є доброю нагодою наповнитися Божою благодаттю і таким чином підготуватися до світлого празника Воскресіння Христового.

Збагачуйтесь духовно з нами!

Замовити паломництво можна:

За тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79;

На сайті: pilgrimage.in.ua

 

Наші координати:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5, офіс 212

Тел.: (044) 541-03-60, (096) 330-96-79;

Сайт: pilgrimage.in.ua

Ел. пошта: info@pilgrimage.in.ua


ПУБЛІКАЦІЇ

«Духовне батьківство — про рідних та родину», - п. Марія Рипан у проєкті «Сім штрихів до портрета» 21 жовтня

Вона повертає наш погляд насамперед до родинного коріння Блаженнішого Любомира - духовного батька України, кажучи, що він "походить із...

МЕДІА
Prev Next