АКТУАЛЬНО

Владика Йосиф Мілян запрошує взяти участь у прощі Київської архиєпархії до Тараса

АНОНСП'ятниця, 06 березня 2020, 10:00
«Наближаються березневі дні. Це, зокрема, дні Шевченкової пам’яті. За своєю суттю ми часто шукаємо авторитетів. Ми захоплюємося життям великих людей, подвижників, мучеників та героїв.

Але дуже часто ці авторитети, зокрема сучасні, кажуть, що замало захоплюватися їх життям та подвигами, їх потрібно наслідувати», - про це йдеться у відеозверненні владики Йосифа до вірних Київської архиєпархії.

«Цього року знову 7 березня йдемо до Канева, до могили Тараса Шевченка. Йдемо для того, щоб набратися вогню, котрим він горів, вогню любові до рідного знедоленого народу, до його мови, культури та історії. Йдемо для того, щоб любити Україну так безкорисливо і до кінця, як він це робив. Помолитися за його душу і за всіх тих, хто так вірно і щиро, аж до загину, любив Україну, щоб у ній ми могли жити, за неї боротися і, набравшись того правдивого вогню жертовного служіння, ревно служити нашій Україні».

Пресслужба Київської архиєпархії


ТЕГИ: проща, Канів
ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Діонісій Ляхович про пандемію серед українців в Італії: «Наші межі розширились, наші можливості збільшились і ми стали більш загартовані!»09 липня

Італійська Республіка — одна із європейських держав, яка доволі сильно потерпіла від пандемії коронавірусу. Згідно офіційної статистики...

МЕДІА
Prev Next