АКТУАЛЬНО

Запрошуємо на Літургію з нагоди початку нового навчального року

АНОНСНеділя, 01 вересня 2013, 11:09
Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії запрошує студентську молодь та викладачів на Божественну Літургію з нагоди початку нового навчального року. Літургія відбудеться у неділю, 1 вересня 2013 року, у храмі Святого Василія Великого (на Львівській площі). Початок о 12.00.

По завершенні Літургії буде молитва-благословення для всіх учнів, студентів, вихователів та викладачів, які розпочинають новий академічний рік. Відтак Центр академічного душпастирства запрошує всіх охочих на відкриту лекцію «Як бути учнями Христа в XXI ст.», яку виголосить голова Центру о. Володимир Мальчин в актовій залі храму.

На учасників чекає солодкий частунок та можливість ознайомитись з планами Центру на новий навчальний рік, а також із діяльністю Київського товариства українських студентів-католиків «Обнова».

 

Довідка

Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії створений в січні 2012 року з благословення Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, та з ініціативи владики Йосифа (Міляна), Єпископа-помічника Київської архиєпархії, у рік, проголошений Святішим Отцем Венедиктом XVI Роком віри. Центр очолює о. Володимир Мальчин, віце-канцлер Курії Верховного Архиєпископа УГКЦ.

Метою Центру є пастирська опіка викладацького складу та студентської молоді вищих навчальних закладів столиці, в якій навчаються найсильніші студенти України, що згодом займуть ключові позиції в суспільстві.

Запрошуємо київську молодь та студентів, які навчаються у столиці долучатись до різних пасторально-освітніх та культурно-відпочинкових ініціатив Центру академічного душпастирства протягом тижня впродовж усього навчального року:

Вівторок: спільна молитва та зустріч на різноманітні теми Київського товариства українських студентів-католиків «Обнова». Останній вівторок місяця – біблійні читання. Початок о 18.40 (Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9. Телефон для довідок: 098 62 62 004 – Тарас)

Четвер: Літургія для студентів та викладачів з поясненнями окремих частин богослужінь. Початок о 18.30 (храм Святого Василія Великого на Львівській площі. Тел. для довідок: 097 7658445 – о. Володимир)

Християнський кіноклуб. Початок о 19.30 (храм Миколи Доброго на Подолі. Вул. Покровська 6. Тел. для довідок: 097 493 66 24 – Микола)

Субота: клуб англійської мови. Мета цього клубу – підвищити рівень англійської мови серед молоді, з особливим наголосом на церковній термінології, для того, щоб брати активну участь в міжнародних зустрічах. Початок о 12.00 (храм Миколи Доброго на Подолі. Вул. Покровська 6. Тел. для довідок :096 452 55 42 – Оля)

Неділя: соціальні танці – це можливість самовираження та гарного дозвілля у колі однодумців. Центр використовує цей проект як нагоду для проповіді «богослов’я тіла» та підготовки до подружнього життя. Початок о 14.00 (Інститут релігійних наук Томи Аквінського, вул. Якіра, 13 – М. Лук’янівська. Телефон для довідок: 095 8251750 – Павло).

 

Детальніша інформація на сайті: academchaplaincy.org.ua

ПУБЛІКАЦІЇ

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»03 серпня

Затверджено на трирічний випробувальний термін із 3 серпня 2020 року Постановою №2 85-ї сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького...

МЕДІА
Prev Next