АКТУАЛЬНО

Запрошуємо на перегляд захоплюючої стрічки «Справа «Рифи» в Івано-Франківську

АНОНССереда, 25 жовтня 2017, 18:00
З 19 по 25 жовтня з благословення Митрополита і Архиєпископа Івано-Франківського УГКЦ владики Володимира (Війтишина) в кінотеатрі «Люм’єр», що в Івано-Франківську, показуватимуть документальний фільм про патріарха Йосифа Сліпого «Справа «Рифи». Початок о 18:00.

Прем’єра фільму за участю творців – 19 жовтня. У стрічці охоплено період життя патріарха Йосифа з 1945 по 1963 роки та розкрито не відомі широкому загалу обставини його арешту, ув’язнення та звільнення. Особливу увагу приділено історичним подіям та визначним особистостям того періоду та їх впливу на долю патріарха Йосифа Сліпого. Героями фільму стали папа Іван ХХІІІ, президент США Джон Кеннеді, генеральні секретарі ЦК КПРС Йосип Сталін та Микита Хрущов.

Назву стрічці дала агентурна справа «Рифи», яка зберігається в архіві СБУ України. Режисер фільму – Олена Мошинська, продюсер – Павло Казанцев.

Виробництво: «Sсreen Media Ukraine» та «Живе production»

Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Популізм. Збайдужіння. Радикалізація суспільства. Основні тези зі Звернення єпископів УГКЦ щодо виборчого процесу в Україні18 травня

Днями на Інформаційному ресурсі УГКЦ було оприлюднено Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ до...

МЕДІА
Prev Next