АКТУАЛЬНО

«Жива Internet-зустріч»: «Церква в телефоні»

АНОНСЧетвер, 22 січня 2015, 19:00
Якщо оглянути Play Market для Android, то зможемо обрати з понад 100 Біблій, понад 150 христянських пісень, понад 50 книжок, телевізійні канали та ігри.

Схожих додатків, які б допомагали швидко знаходити необхідну інформацію, для потреб греко-католиків створено дуже мало (або про них дуже важко довідатися).

З іншого боку, наскільки великою є потреба розвивати цю нішу, адже, попри велику частку користування смартфонами, є мабуть ще більше людей, котрі ними не користуються?

Ми не ставимо за ціль змусити кожного християнина встановити щось невідоме і непотрібне. Ми дослідили деякі наші спільні потреби і спробували задовільнити одну. Це ДивенСвіт Календар УГКЦ з текстовими додатками вечірні, утрені, читань на Літургії, устав. Він поступово набуває популярності і вже не один раз став патичком-рятівничком.

Та запитання залишаються: чи дійсно він потрібен людям, або чи потрібні інші додатки і які саме? Чи краще не витрачати зусиль на них і зайнятися іншою, більш потрібною справою?

Можливо, спроба перевести релігійні потреби в телефон становить для нас приховану загрозу, яку ми зараз не помічаємо?

Ми запросили розробників календаря Андрія Мартинишина та отця Василя Рудейка, а ще одним гостем студії буде ІТ-фахівець Михайло Деркач.

Ви також можете задати своє запитання! Вписати його можна нижче у спеціальній формі.

Пряма трансляція відбуватиметься на Інформаційному ресурсі УГКЦ, сайті ДивенСвіт, сайті «Живого.ТБ».

ПУБЛІКАЦІЇ

Митрополит Володимир Стернюк. Двадцять років від дня смерті29 вересня

Сьогодні двадцять третя річниця із дня смерті митрополита Володимира Стернюка. Про його життя і діяльність у цій статті.

МЕДІА
Prev Next