АКТУАЛЬНО

«Живе ТБ» презентує новий проект – «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ»

АНОНСЧетвер, 06 жовтня 2016, 16:00
6 жовтня 2016 року в прямому ефірі «Живого телебачення» стартує нова програма «ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ». Вона стане складовою інтерактивної платформи «ВІДКРИТА ЦЕРКВА», яку «Живе ТБ» презентувало у серпні 2016 року.

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» – це щотижнева інтерактивна програма, яка транслюватиметься у прямому ефірі в мережі YouTube. Програма виходитиме щочетверга о 16:00 з львівської студії «Живого ТБ».

Тематика програм стосуватиметься найрізноманітніших сфер життя християнина. Ви зможете більше дізнатися про віру, служіння, сімейні стосунки, любов до ближнього, історію Церкви, готовність сприймати нові виклики та багато іншого.

«ВІДКРИТА ЦЕРКВА. ДІАЛОГИ» дарує вам можливість поспілкуватися із найактивнішими представниками УГКЦ: єпископами, священиками, представниками монашества та мирянами.

Формат програми – відкритий, щирий діалог, який передбачає активну участь глядачів. За кілька днів до ефіру тема анонсуватиметься у соціальних мережах та на офіційних сторінках УГКЦ. Усі охочі зможуть поставити до гостя у студії своє запитання та отримати на нього відповідь. Також запитання можна буде ставити безпосередньо під час прямого ефіру.

 

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

«Семінаристи iз саксофонами і трубами викликають культурний шок», – керівник оркестру21 травня

При Львівській духовній семінарії діє духовий оркестр, який не лише виступає серед осіб духовного сану, але й несе музику і свою гру до...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1299
clr:53
cch:-no-
sql:0.1004
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,303,376
m: 2,974,104