АКТУАЛЬНО

«Живе телебачення» транслюватиме Різдвяну Літургію з Ватикану

АНОНСЧетвер, 24 грудня 2020, 20:30
Сьогодні, 24 грудня, о 20:30 за київським часом «Живе телебачення» транслюватиме нічну Святу Месу Різдва, відому також як «Месу пастирів», під проводом Святішого Отця Франциска (з українським перекладом).

Єднатися в урочистій різдвяній молитві з Наступником святого апостола Петра можна буде на каналі «Живе телебачення» в YouTube та у Facebook.

Коментуватиме і перекладатиме молитву українською мовою о. Тарас Жеплінський, керівник інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.

Як відомо, цією нічною Святою Месою Різдва під проводом Папи Римського Франциска у Ватикані розпочинаються святкові богослужіння.

За дуже давньою традицією, яка своїм корінням сягає початків Церкви в Римі, католики латинського обряду відзначають таїнство Христового народження опівночі, пригадуючи ту тишу, що огортала світ, коли народився наш Спаситель, і неземне світло, що засяяло перед пастухами, котрі перші прийняли радісну вістку про народження Месії. Тому це богослужіння також називають «Месою пастирів».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Блаженніший Святослав: «Вторгнення в Україну може спричинити світову катастрофу»22 квітня

Зважаючи на посилену напругу, на наступний день після заклику Папи Франциска до миру на Cході України Блаженніший Святослав, Глава і Отець...

МЕДІА
Prev Next