АКТУАЛЬНО

«Живе телебачення» транслюватиме Різдвяну Літургію з Ватикану

АНОНСЧетвер, 24 грудня 2020, 20:30
Сьогодні, 24 грудня, о 20:30 за київським часом «Живе телебачення» транслюватиме нічну Святу Месу Різдва, відому також як «Месу пастирів», під проводом Святішого Отця Франциска (з українським перекладом).

Єднатися в урочистій різдвяній молитві з Наступником святого апостола Петра можна буде на каналі «Живе телебачення» в YouTube та у Facebook.

Коментуватиме і перекладатиме молитву українською мовою о. Тарас Жеплінський, керівник інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ.

Як відомо, цією нічною Святою Месою Різдва під проводом Папи Римського Франциска у Ватикані розпочинаються святкові богослужіння.

За дуже давньою традицією, яка своїм корінням сягає початків Церкви в Римі, католики латинського обряду відзначають таїнство Христового народження опівночі, пригадуючи ту тишу, що огортала світ, коли народився наш Спаситель, і неземне світло, що засяяло перед пастухами, котрі перші прийняли радісну вістку про народження Месії. Тому це богослужіння також називають «Месою пастирів».

Департамент інформації УГКЦ

ПУБЛІКАЦІЇ

Проповідь Блаженнішого Святослава на свято Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа15 січня

Вітаю вас сердечно з Новим роком. Нехай цей рік буде часом оновлення у Святому Дусі всього нашого життя. Хай він буде роком надії, який поможе...

МЕДІА
Prev Next