АКТУАЛЬНО

Священик УГКЦ розповів радіослухачам про християнське ставлення до створіння

Четвер, 09 серпня 2018, 09:26
Відповідальне ставлення до Богом створеного світу – це чіткий критерій справжньої віри. Про це йде мова в інтерв’ю радіо "Ватикан" із заступником керівника Бюро УГКЦ з питань екології о. Володимиром Містерманом.

Нарешті настав омріяний період літніх відпусток, коли ми можемо відпочити, насолоджуючись дарами природи в лісі, в горах, біля річки чи моря. Але як часто, добравшись до цих природних скарбів, ми з розчаруванням бачимо там характерний тільки для людини слід: скляні чи пластикові пляшки та іншого роду сміття.

Безсумнівно, така поведінка ставить під сумнів цивілізованість і загальнолюдське виховання тих, хто так чинить. І це лише один із проявів безвідповідального ставлення до навколишнього середовища.

Отець Володимир Містерман, заступник керівника Бюро УГКЦ з питань екології, нагадує нам про те, що питання відповідальності за створіння є невід’ємною частиною християнської віри. Священик розповідає про інформаційно-освітню діяльність Екологічного бюро та про його практичні ініціативи, як наприклад встановлення 30-кіловатної сонячної електростанції в одній із парафій на Івано-Франківщині.

www.vaticannews.va

ПУБЛІКАЦІЇ

“Жива парафія буває тоді, коли присутній живий контакт з людьми”, — о. Степан Угрин 14 грудня

Секуляризація, просвітництво та вихід із зони власного комфорту — ці слова отець Степан Угрин, священик Української Греко-Католицької...

МЕДІА
Prev Next