АКТУАЛЬНО

Лист Блаженнішого Святослава з приводу повені в Південній Америці

Субота, 26 грудня 2015, 21:01
Ваше високопреосвященство владико Володимире, преосвященні владики Мироне і Даниїле, всечесні отці, дорогі брати і сестри, вірні нашої Церкви в Бразилії, Аргентині і Парагваю!

Сьогодні дізнався, що Бразилія, Аргентина і Парагвай постраждали від сильної повені. Понад 150 тисяч людей були змушені покинути свої домівки саме в час Різдва Христового.

В Аргентині, з того, що я міг довідатися, близько 20 тисяч людей у провінціях Місіонес, Чако, Коррієнтес та Формосі були відселені з їх затоплених поселень. У Місіонес найбільше постраждали Обера, Сан-Хосе, Алем, де є наші великі парафії.

У цьому листі хочу висловити солідарність і молитовну близькість із всіма нашими вірними, що постраждали від цього стихійного лиха. Ваші брати і сестри в Україні та в усьому світі відчувають ваш біль як власний.

Молимося за вас та просимо Всевишнього, щоб дав вам мужність і силу побороти наслідки цієї біди.

Нехай новонароджений Христос буде нашою силою та надією.

Благословення Господнє на вас!

+ Святослав

ПУБЛІКАЦІЇ

Послання Глави УГКЦ з нагоди 325-ліття відновлення єдності Перемишльської єпархії з Римським Апостольським престолом17 квітня

Церква відзначає річниці, щоб подякувати Богові за видимі докази Його присутності, щоб зробити іспит сумління і просити прощення за гріхи та...

МЕДІА
Prev Next