АКТУАЛЬНО

Лист-співчуття Блаженнішого Святослава з приводу терактів у Бельгії

Вівторок, 22 березня 2016, 20:10
Терористи, для того щоб змусити нас боятися, завдали удару. Брутальне зло вискалює зуби, спокушуючи нас відреагувати на нього панікою та агресією.

Високоповажному панові Луку Якобсу,
Послу Бельгії в Україні

 

Монсеньйору Германові Козійнсу,
Генеральному секретарю Єпископської Конференції Бельгії

Пане Посол!

Монсеньйоре!

Терористи, для того щоб змусити нас боятися, завдали удару. Брутальне зло вискалює зуби, спокушуючи нас відреагувати на нього панікою та агресією. Ненависть провокує нас на ненависну відповідь.

З приводу атентатів, здійснених сьогодні в Бельгії, від імені спільноти УГКЦ усього світу хочу висловити всім сім’ям жертв нашу духовну солідарність і наші сердечні співчуття. Наш досвід переживання терору не є теоретичним, наше минуле і теперішнє допомагає нам щиро відчути ваш біль, який є результатом сліпої ненависті.

Ми стоїмо на вашому боці і поруч із вами, з представниками влади, католиками і всіма людьми доброї волі в Бельгії. Ми підтримуємо керівництво Європейського Союзу в цей час кризи і викликів для європейської ідентичності.

«Господь є моїм Пастирем і нічого мені не бракуватиме… Навіть коли б ходив я долиною темряви, – я не боюся лиха, бо Ти зо мною» (Пс. 22. 1, 4).

Молитвою ми вшановуємо жертв, обіймаємо сім’ї постраждалих і сподіваємося, що наша спільна моральна стійкість буде зміцненою.

Нехай пам'ять про всіх жертв тероризму та насилля у світі буде вічною.

Хай спочивають у мирі!

Хай мир перебуває з нами!

Хай ми будемо миротворцями і працівниками заради справедливості!

 

+ Святослав

ПУБЛІКАЦІЇ

УГКЦ стала майданчиком для застанови молоді про відповідальність22 лютого

Днями в Патріаршому домі УГКЦ у Львові відбулася масштабна молодіжна подія за участю різних експертів в галузі освіти, бізнесу, культури,...

МЕДІА
Prev Next
DEBUG

0.1840
clr:53
cch:-no-
sql:0.1474
csql:0.0000
out: 0.0000
..........
M: 3,392,920
m: 2,978,280