АКТУАЛЬНО

Постанови П’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ

П'ятниця, 22 березня 2019, 21:22
21 березня 2019 року в Патріаршій резиденції у м. Києві відбулася П’ята сесія Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ. Публікуємо Постанови цієї сесії Синоду.

ПОСТАНОВИ
П’ятої сесії Синоду Єпископів
Києво-Галицької Митрополії УГКЦ
21 березня 2019 року Божого, м. Київ, Патріарша резиденція

1.      Взяти до уваги стан виконання Рішень Четвертої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії  Української Греко-Католицької Церкви.

2.     Просити правлячих архієреїв призначити протосинкела чи синкела у справах духовенства там, де їх ще не було іменовано.

3.     Заохочувати духовенство проводити на деканальному рівні принаймні раз на місяць день духовної віднови.

4.     Доручити координаторам Стратегії’2020 під керівництвом о. Василя Чудійовича продовжити роботу над програмою постійної формації духовенства, беручи до уваги загальнолюдську, духовну, інтелектуальну і пастирську площини.

5.     Просити правлячих архієреїв призначити відповідальних за прес-службу осіб там, де їх  ще не було іменовано.

6.     Доручити отцю Андрієві Боднаруку очолити і провадити формаційну програму для прес-секретарів Києво-Галицької митрополії.

7.     Рекомендувати часопис «Наш собор» як друкований орган Києво-Галицької митрополії УГКЦ.

8.     Встановити в храмах Києво-Галицької митрополії скриньки для підтримання медійних проектів Києво-Галицької митрополії УГКЦ.

9.     Визначити головною темою наступної сесії Синоду тему «Душпастриство покликань».

10.  Доручити отцю Петрові Жуку у співпраці із новойменованими протосинкелами чи синкелами у справах духовенства підготувати тему наступного Синоду.

11.   Шосту сесію Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії УГКЦ провести в листопаді 2019 року Божого в м. Києві, у Патріаршій резиденції.

Ці  постанови набирають чинності 9 квітня 2019 року Божого

Голова Синоду
+ СВЯТОСЛАВ

ПУБЛІКАЦІЇ

Владика Володимир Груца: «Вчуся не витрачати життєву енергію на образи, водночас стараюся сміятися із самого себе»03 липня

У нашій Церкві у звичному ритмі життя маємо можливість час від часу зустрічатися з єпископами під час Архиєрейських Літургій, з нагоди певних...

МЕДІА
Prev Next