АКТУАЛЬНО

Заклик Блаженнішого Святослава до синів і дочок УГКЦ до молитви за білоруський народ

П'ятниця, 14 серпня 2020, 14:24
Виявом нашої солідарності з білоруським народом нехай стане щира і сердечна молитва, яку долучимо до тих, що творимо щоденно о 21:00 за мир та спокій в Україні.

Вих. ВА 20/217

ЗАКЛИК
БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА
до синів і дочок Української Греко-Католицької Церкви
до молитви за білоруський народ

Дорогі у Христі!

У ці драматичні дні, коли білоруський народ змагається за свої права та свободи, захищаючи своє волевиявлення, соціальну справедливість і власну гідність, закликаю усіх синів і дочок Української Греко-Католицької Церкви до усильних молитов за припинення насилля над невинними, за встановлення суспільного ладу і порозуміння в білоруському народі, за мир та збереження єдності й цілісності Білоруської держави.

Український народ, який у новітні часи продовжує виборювати, захищати й утверджувати свою свободу та гідність, як ніхто інший знає, як непросто і нелегко повністю очиститися від засилля тоталітарного минулого, щоб могти жити у свободі дітей Божих, вільно й відповідально розбудовуючи своє суспільне та державне буття.

Тому нехай виявом нашої солідарності з білоруським народом стане щира і сердечна молитва, яку долучимо до тих, що творимо щоденно о 21:00 за мир та спокій в Україні, щоб Господь Бог змилосердився над нашими народами й дарував їм визволення і захист від видимих та невидимих супротивних сил, зцілення і благословення!

† СВЯТОСЛАВ

Дано в Києві,
при Патріаршому соборі Воскресіння Христового,
у день Походу з чесним Деревом чесного і животворного Хреста;
святих сімох мучеників Макавеїв, матері їх Соломонії і старця Єлеазара,
14 серпня 2020 року Божого

ПУБЛІКАЦІЇ

«Перемога – це більше, ніж відвойовані території», – отець Андрій Зелінський про війну та віру21 травня

Близько тижня тому стало відомо, що цілі України у війні проти Росії змінилися. Україну більше не задовольнить повернення до меж 23 лютого –...

МЕДІА
Prev Next