The high school students receive information about the danger of alcohol consumption

Tuesday, 09 October 2012, 11:57
[Translate to en:] Днями у школах Галицького району міста Львова підкомісія “За тверезість життя” Львівської архиєпархії розпочала цикл лекцій “Правда про алкоголь”. Розпочалося навчання зі школи № 7, що на вул Б. Хмельницького, 132. Диякон Андрій Павлів розповів старшокласникам про те, якої великої шкоди завдає вживання алкоголю душі й тілу молодої особи. Про це повідомив бр. Тарас Гадомський.
[Translate to en:] Днями у школах Галицького району міста Львова підкомісія “За тверезість життя” Львівської архиєпархії розпочала цикл лекцій “Правда про алкоголь”. Розпочалося навчання зі школи № 7, що на вул Б. Хмельницького, 132. Диякон Андрій Павлів розповів старшокласникам про те, якої великої шкоди завдає вживання алкоголю душі й тілу молодої особи. Про це повідомив бр. Тарас Гадомський. Крім того, у рамках боротьби із зловживання алкоголем відбулася зустріч із священиками Золочівського деканату. Голова підкомісії о. Юрій Дрізд розповів священнослужителям про діяльність очолюваної ним структури. Присутнім отцям було також представлено Золоту книгу тверезості. На цю зустріч прибув лікар Роман Прочко, який тепер проводить двотижневу реабілітацію залежних осіб у с. Заздрість, що на Тернопільщині. Присутні мали змогу ставити запитання на відповідну тематику, оскільки в Україні, напевно, немає парафії, яку б не зачепила ця проблема.  

Департамент інформації УГКЦ

PUBLICATIONS

PASTORAL LETTER OF THE SYNOD OF BISHOPS OF THE MAJOR ARCHIEPISCOPATE OF KYIV-HALYCH OF THE UKRAINIAN GREEK-CATHOLIC CHURCH 07 March

On the 100th Anniversary of the Re-establishment of the Ukrainian State

MEDIA
Prev Next